Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

ERSAĞ – ERSAĞ ÜYELİK – ERSAĞ ÜYE OL

Sizlerde Ersağ Kullanın

Sizlerde Ersağ Kullanın
Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

Evet ersağ kullanın. Her insan güzel bir yaşam sürdürmenin peşindedir. Bayanlar, ev hanımları özellikle temizlik konusunda titizlik göstererek bu konu üzerinde daha özverili hareketler sergilemekte ve sağlıklarını en iyi koruyabilecek şekilde her türlü temizliğe dikkat etmektedirler. Fakat temizlik yaparken kendinizi zehirlemeyin. Ağır kimyasal içeren ürünlerle temizlik yapmayın. Bu yüzden bunun bilincinde olarak hareket etmek lazımdır. Sağlık isterken sağlığınızdan olmamayı istiyorsanız temizlik ürünleri seçimine oldukça dikkat etmeniz gerekmektedir. Daha da yaşanılabilir bir hayat düşüncesinde olanlar için ersağ kaliteli, fosfatsız, ürün üretimi gerçekleştirerek tüketicilerine çok daha uygun fiyata bir hizmet anlayışı sunmaktadır. Bu ürünler ile tanıştıktan sonra hayatınızda çok şey değişecektir.

ersağ üyelik

ersağ üyelik

Firma Hakkında Genel Bilgiler

Firma bundan yaklaşık on bir yıl önce Denizli ili sınırları içersinde kurulmuş merkez ilçede kurulu olan yerli bir Türk markasıdır. Bu firma kendi ürünlerini kendi fabrikalarında üreterek satışını ve dağıtımını kendi bünyesinde çalışan üye elemanları tarafından yapmaktadır. Üretimlerine kozmetik ve temizlik ürünleri ile başlayan firma gün geçtikçe gıda, envai çeşit ürünlere de el atmıştır. Gelecek projeleri arasında tekstil, plastik, mutfak gereçleri gibi ürün üretimleri yer almaktadır. Modern teknolojinin etkisi ile ilerleyen firma daima yenilikçi hareketler sergileyerek müşterilerini memnun etmeyi başarmaktadır. Gün geçtikçe büyümeye de devam etmektedir. Günümüzde ki ersağ üye sayısı yaklaşık beş yüz yetmiş bin civarındadır. Ülkemizde faaliyetlerine başlamış olan firma üretmiş olduğu kaliteli ürünler ile birçok kullanıcıya seslenerek kısa zamanda adını duyurmayı başarmıştır.

Ülkemizde faaliyetler gösterdiği gibi çeşitli yatırımlar yaparak yurt dışında belirli ülkeler üzerinde de bürolar açarak o bölgede ki ve çevre bölgelerde ki kişilere de hizmet etmeyi amaçlamıştır. Gün geçtikçe bu şekilde kendinden oldukça söz ettirmiş ve kısa sürede ailesini genişletmeyi başarmış başarılı bir marka haline gelmiştir. Kullanıcılarına Network Sistemi ile doğrudan satış imkânı sunmaktadır. Ersağ ürünlerini istediğiniz her an her yerde bulabilmek mümkün değildir. Ürünleri gerekli fayda ve verimi alabilmek için temsilcileri ve ersağ üyelik sağlamış olan tüm kullanıcılar uygulamalı olarak ürünlerini satışa sunmuştur. Bunun yanı sıra firmasına üye olan kişiler firmanı sağlamış olduğu birçok avantajdan faydalanabilmektedir. Ersağ ürünlerinin satışını yaparak ek kazanç sağlayabilmektedir.

Ersağ ürünlerine daha indirimli fiyatlar ile sahip olabilmektedir. Firmaya kazandırdıkları her üye için ek kazanç elde edebilmektedirler. Siz de firmanın sağlamış olduğu bu tür avantajlardan faydalanabilmek için firmanın sayfasına girerek ana sayfa üzerinde bulunan ersağ üye ol linkine tıklayarak karşınıza çıkan formu doldurabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra ilk alışveriş yapacaksanız ki zorunlu değildir sadece ilk alışveriş için alt limit en az  100 TL lik olmalıdır. Böylelikle üyeliğiniz ömür boyu kalıcı hale getirilmektedir.

 

 

Etiketler : Ersağ , Erğsağ Üye , Ersağ üye ol , ersağ üyelik başvurusu , ersağ üyeol

Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
WhatsApp Üyelik ve Ürün> Açık