Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

ERSAĞ – ERSAĞ ÜYELİK – ERSAĞ ÜYE OL

Kaliteli Ersağ Ürünleri

Kaliteli Ersağ Ürünleri
Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

KALİTELİ ERSAĞ ÜRÜNLERİ

Yaklaşık ülkemiz üzerinde on yıldır faaliyet gösteren ersağ firması üretmiş olduğu ürünler ile kullanıcılarına kaliteyi ve güveni sağlamış durumdadır. Günümüzde ülkemizde kozmetik, kişisel bakım ve temizlik ürünleri konusunda satış yapan birçok firma bulunmaktadır. Bu firmaların ürünlerinin içeriğinde ağır kimyasal maddeler yer alabilir. Nasıl mı? Elbette ki kaliteli, güvenilir ersağ ürünlerini evlerimize alarak. İçeriğinde bitkisel hammadde barındırmaya çalışır. Bu firmanın üretmiş olduğu ürünler içeriğinde maliyeti yüksek olan fosfatsız ürünler yer almaktadır. Firma aynı zamanda gelişen ve değişen modern teknoloji ile hareket ederek anti bakteriyel ürün üretimi gerçekleştirerek ülkemiz insanlarının sağlıklarının kalitesinin artmasını hedeflemektedir. Ersağ firması artık temizlik, kozmetik ve cilt bakımı ürünlerinin yanı sıra diğer alanlarda da faaliyetlerini sürdürmeye çalışmaktadır.

ersağ üyelik

ersağ üyelik

Ersağ ve ürünleri

Bu firma kullanıcıları için resmi web sayfası açarak tüm ürünlerini siteye yerleştirmiş ve gerekli bilgileri de ürün altına eklemiştir. Ersağ ürünlerinden faydalanabilmek için firma site üzerinde üyelik butonu oluşturmuştur. Ersağ üyelik gerçekleştirerek siteye kolaylıkla üye olabilir ve firmanın ürünlerinden yararlanarak sunduğu avantajlardan da faydalanabilirsiniz. Sistem üzerinden üyelik gerçekleştirmek oldukça basit bir işlemdir. Yapmanız gereken Ersağ resmi web sitesine giriş yaparak sistem üzerinde yer alan üye ol butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Üye ol butonuna tıkladıktan sonra kişisel bilgilerinizi doldurmanız için bir form gelecektir.

Form üzerinde firmanın sizlere kolaylıkla ulaşabilmesi ve siparişlerinizin doğru yere zamanında teslim edilebilmesi için bu bilgilerin girişini yapmanız gerekmektedir. Bu bilgiler ad, soyad, iletişim, adres ve T.C. kimlik bilgilerinden oluşmaktadır. Bilgilerinizin girişini sağladıktan sonra ersağ üye ol üzerinden 100 tl’ lik alışveriş yapmanız dâhilinde üyeliğiniz aktif hale getirilmektedir. Firmanın ürünleri içerisinde sizlerin kullanımına hitap edecek elbet bir ürün yer almaktadır. Firma genel temizlik ürünleri arasında halı yıkama şampuanı, mikrofiber temizlik bezi, araç temizleyici, mobilya temizleyici gibi farklı ürün çeşitleri de yer almaktadır.

Firma her geçen gün ürünlerinin kalitesini ve doğallığını bozmadan ürün çeşitliliği arasına yeni ürünler eklemeye devam etmektedir. Firma ürünleri arasında genel temizlik, kozmetik, cilt bakımı ve kozmetik ürünleri yer almaktadır. Ersağ üye işlemleriniz gerçekleştirildikten sonra artık siz de bu şirketin değerli müşterileri arasında yerinizi almakta ve firmasına ait sunulan tüm ürün indirimleri, avantaj ve fırsatlardan faydalanabileceksiniz. Firma aynı zamanda müşterilerine ürün satışı yapma imkânı sunarak maddi açıdan da kazanç elde etmenizi sağlamakta ve çevrenizde ki kişilerin de bilinçlenmesini amaçlamaktadır.

 

 

Etiketler : Ersağ , Erğsağ Üye , Ersağ üye ol , ersağ üyelik başvurusu , ersağ üyeol

Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
WhatsApp Üyelik ve Ürün> Açık