Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

ERSAĞ – ERSAĞ ÜYELİK – ERSAĞ ÜYE OL

İnternetten Kazandı, Başarı Hikayesi Okuyun

İnternetten Kazandı, Başarı Hikayesi Okuyun
Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

Geçtiğimiz günlerde bir arkadaşımla, ne iş yaptığı hakkında sohbet ettim, ersağ burada.Çünkü kendisi, internet üzerinden çalışıyordu ve evde oturduğu yerden para kazanıyordu. Tüm ihtiyaçlarını kolaylıkla karşıladığı için ilgimi çekti ve ondan bu konu hakkında bilgi almak istedim. Duyduklarım karşısında ise şoke olmuştum. İnternet ve teknoloji bir kaç yıl içinde bu kadar gelişmiş olamazdı. Sizlerle de arkadaşımın başarı hikayesini paylaşmak istiyorum.

İşsizlik arayışa neden olmuş;

Arkadaşım doğumdan sonra çalışmama kararı aldı ve çocuğunu büyüttü. Kızı biraz büyüdüğünde artık çalışmak istiyordu fakat piyasada yapabileceği bir iş kalmamıştı. Ayrıca kendi işini yapmak istiyor ve başkasının emrinde çok az parayla çalışmak zorunda kalmak istemiyordu. Aynı zamanda kızının geleceği için de biraz para ayırmak istiyordu. Bütün bu istekler karşısında bilgisayarı eline aldı ve araştırmaya başladı, ersağ üyelik tam onun içindi. İnternette, evden yapabileceği bir çok iş imkanı vardı. Arkadaşım eski bankacılardandı. Bu yüzden anlatım yeteneği kuvvetliydi ancak internette evde paketleme işi, evde mandal yapma, oyuncak yapma, tıkla kazan, anket doldur para kazan gibi işler vardı. Bunun dışında veri giriş elemanı ve makale yazarlığı, içerdik editörlüğü gibi işler de karşını çıkmıştı.

ersağ üye ile kazan

Ersağ üye ile kazan

Nasıl karar verecekti;

İnternet üzerinde çok iş vardı ama nerden başlayacağını bilmiyordu. Ne yapacağına karar vermesi zordu. En sonunda anlatım gücü kuvvetli olduğu için makale yazarı olmaya karar verdi. Ancak hayatı boyunca kompozisyon dışında makale yazmamıştı. Birlerden başlaması gerekiyordu. İnternet üzerinde çok sayıda makale firması vardı. Birine başvurdu ve yazmaya başladı.  Bir ay sonunda günde 2000 kelime yazmaya başladı. Artık daha fazla üretiyordu ve boş zamanı vardı. Buna alternatif olarak ersağ üye yapın kazanın. Başka bir forum sitesi buldu ve boş vakitlerinde de buradan sipariş almaya başladı. Sonunda üç yerden düzenli olarak sipariş alıyordu ve boş vakitlerini tamamen değerlendiriyordu. Aylık kazandığı miktar 1000 ile 1500 arasında değişiyordu.

Kendi işini yapmaya karar verdi;

Aldığı siparişler kendine yeterliydi ancak işini ilerletmek istiyordu. Sonunda kendi makale firmasını kurdu ve sipariş verdiği yazarlardan oluşan bir ekip oluşturdu. Artık hem kendisi kazanıyor hem de başkalarına kazandırıyordu. Makale hizmeti ile birlikte editörlük hizmeti veriyor ve sitelerin yönetilmesini sağlıyordu. Bunun yanında web tasarımı yapan bir arkadaşı ile birlikte site kurma işine de başladı ve işleri iyice büyüttü. Bu işi resmiye dökmek istedi ve sonunda yaşadığı şehre ofisini açtı. Yaklaşık ay içinde açtığı ofiste 20 ye yakın çalışanı vardı. Part time çalışan yazar ekibi ile birlikte 3 adet editörü ve 2 adet web tasarımcısı bulunuyordu. Şimdilerde kızına güzel bir iş bıraktığı için kendini çok mutlu hissediyor., sizde gelir kapısı arıyorsanız ersağ üye ol un. Evini ve arabasını alan arkadaşım artık kızının eğitimleri için kazandığı para ile yatırım da yapıyor. İnternetten başlayan başarı hikayesi, kendi ofisi ile devam ediyor.

Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
WhatsApp Üyelik ve Ürün> Açık