Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

ERSAĞ – ERSAĞ ÜYELİK – ERSAĞ ÜYE OL

Ersağ Yerli Malı Kullanmanın Önemi

Ersağ Yerli Malı Kullanmanın Önemi
Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

Yerli malı, ülkemizde yetiştirilmiş olan ürünlerin ülkemiz sanayisinde Türk işçisi ve mühendisleri tarafından işlenerek halka sunulan ürünleri içermektedir. Bu ürünler içerisinde ersağ üyelik ürünleri de yer almaktadır.

Yerli malının kullanımı ülkemiz açısından çok büyük bir öneme sahiptir. Buna bağlı olarak da ülkemizde de yerli üreticilerin artış göstermesi ve üretilen ürünlerin yurt sınırları içerisinde satışa sunularak kullanılması gerekmektedir. Ülkemizde çoğu kişi yerli malı ürünlerini kalitesiz bulduğundan dolayı yabancı ülkelerin üretmiş olduğu farklı ürünlere yöneliş göstermektedir. Bu da hem ülke ekonomisini hem de yerli malı kullanımını olumsuz yönde etkilemektedir.

Yerli Malının Ülkemize Olan Faydaları

Yerli malı kullanmanın ülkemiz açısından sağladığı en önemli fayda ülkemizin parasının yurt sınırları içerisinde kalmasını sağlamak olmaktadır. Bu sayede ülke içinde ki iç ticaret daha canlı bir hal alarak para akışının hızlanmasına yardımcı olmaktadır. Böylelikle ülkemiz içinde yaşanabilecek büyük krizlerin önüne rahatlıkla geçilebilecektir.

Yerli malı kullanıldığı takdirde ülke ekonomisi büyük oranda bir rahatlama sağlayacak ve maddi açıdan daha güçlü bir yapıya ulaşacaktır. Yerli malı kullanılmaya devam edildiği takdirde ülkemizin dışarıya olan bağımlılığı git gide azalacak aynı zamanda yerli malı üretiminde ki kalite daha iyi olacaktır. Dışa olan bağımlılığımızın tamamen yok olması ve ülke ekonomimizin canlanması için yerli malı kullanmanın önemi çok büyüktür.

ersağ yerli malı

Ersağ Yerli Malı Yurdun Malı

Yerli malının kullanımında yapılması gereken en önemli şeylerden biri de insanların yeteri oranda bilinçlendirilmesidir. Gereksiz yapılan harcamalar, dış ülkelerde üretilen aynı ürünlerin ülkemize nazaran daha pahalıya satılması vb. durumlar ülkemiz insanlarına anlatılarak yerli malı kullanmanın önemi hakkında gerekli düzeyde bilinçlendirilme yapılmalıdır.

Ülkemizde gün geçtikçe artış gösteren ithal mallar hem üreticiyi hem de esnafı olumsuz yönde etkilemektedir. Bu duruma bağlı olarak da ülkemiz genelinde ki iş gücü zayıflık göstererek ülkemizin gelişim hızı düşüş göstermektedir. Bu durumun ülkemiz açısından krize dönüşmemesi ve daha kötü sonuçlara yol açmaması için daima yerli malı satın almaya ve kullanmaya özen göstermeliyiz. Sizler de ersağ ürünleri kullanarak yerli malına geçiniz. Ülkemizin gelişim yolunda rahatlıkla ilerleyebilmesi için atılması gereken en büyük adımlardan biri hem kendi yerli malını üretmesi hem de birçok alanda kendi malını tüketmesinden geçmektedir.

Ülkemizin kısa süre içerisinde kendi toparlayabilmesi ve hızla gelişim göstermesi için yerli malı üretimini artırması ve insanların yerli malı tüketimi konusunda bilinçlendirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde dışa olan bağımlılığımız gün geçtikçe artış gösterecek ve bu durumda hem çiftçimizi hem de esnafımızı iflasa sürükleyecek noktaya getirecektir.

Yerli malı kullanımının önemi ülkemiz insanları tarafından benimsendiği takdirde ülke ekonomimiz daha da rahatlayacak ve ülkemiz içinde meydana gelebilecek krizlerin önüne geçilebilecektir. Bu sayede Türkiye diğer ülkelerin gelişim hızına kısa sürede ayak uydurarak kendini ön planda tutma şansına erişebilecektir. Eğer herkes gibi bizde ülkemizin kalkınmasını, ekonomisinin iyi düzeyde olmasını istiyorsak yerli malı kullanımı konusunda kısa sürede çalışmalara başlamamız gerekmektedir.

Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Ali dedi ki:

    Ersağ yerli bir firma mıdır?

    1. ersag dedi ki:

      Merhaba Ali Bey, evet Ersağ yerli bir firmadır. Fabrikası Denizli ilindedir.

BİR YORUM YAZ
WhatsApp Üyelik ve Ürün> Açık