Kemal Bostancı - Ersağ resmi web sitesi değildir.

Ersağ ve Modern Teknoloji

  • 18 Mart 2017
  • 1.098 kez görüntülendi.
Ersağ ve Modern Teknoloji

Modern Teknoloji

Ersağ da kullanılan modern teknoloji ile insan ve çevre sağlığına zarar vermeyen ürünler üretmeye çalışan Türk teknikerler ve çalışanlar tarafından üretilmektedir. Bitkisel hammadde kullanmaya çalışarak sağlıklı ürünler üretmeye çalışan firma, Avrupa nın birçok ülkesine de hizmet vermektedir. 2006 yılında Denizli ilinde tamamı yerli sermaye ile kurulup faaliyetlerine başlayan ersağ ürünleri kalitesi ve cazip fiyatıyla kısa zamanda Avrupa nın birçok ülkesinde yer edinmiştir. Kimyasal maddelerin zararını bilen ve müşterilerinin sağlığını ön planda tutmaya çalışan firma, sahip olduğu teknoloji ile de yeni ürün gelişimini sürekli olarak desteklemektedir. Hayatımızın birçok alanında kullandığımız dezenfektanlar ve kozmetik ürünlerinin olumsuz etkilerini duymakta ve bireysel olarak tedbirler almaktayız. Alınabilecek en etkili önlem ürünlerin içeriğinde yer alan ham maddeleri kontrol ederek zararlı kimyasalların kullanılıp kullanılmadığını öğrenmek olacaktır.

ersağ ürünleri

ersağ ürünleri

Üyelik Avantajı

İnsanların kullandıkça güvenlerinin arttığı ve memnuniyetlerini başkalarına aktarmaları ile yaygınlaştırdığı doğa dostu ürünlerin her geçen gün ulaştığı kişi sayısı artmaktadır. Ersağ üye işlemleri ile kazançlı alışverişe başlayarak kendiniz için sağlıklı ürünler temin ettiğiniz gibi tanıdıklarınıza da ürün satışı yaparak ek gelir ede edebilirsiniz. Ersağ ailesine dâhil olabilmek için sadece 100 TL’lik başlangıç alışverişini yapmanız yeterlidir. Bu şekilde hem ürünleri tanımış hem de ömür boyu devam edecek olan üyeliğinizi gerçekleştirmiş olacaksınız. Ersağ üye ol ile çamaşır suyu yerine geçen üründen, bulaşık makinesi tabletine, genel temizlik ürünlerinden kişisel kozmetik ürünlerine, diş macunundan, bitki çayına kadar yer alan ürün çeşitliliği içerisinde mutlaka kendinize hitap eden bir ürünü bulmanız mümkündür.

Güvenli Alışveriş

Güvene dayalı bir sistem olan doğrudan pazarlama yöntemi ile kullanıcılarına ulaştırılan sağlıklı ürünler üretmeye çalışan firma web sitesi üzerinden sipariş verilip en geç 7 gün içerisinde kargo ile adresinize gönderilmektedir. Geniş ürün yelpazesini incelemek ve yeni üye olmak için sitemizde vakit geçirebilirsiniz. Ersağ üyelik butonuna basarak güvenli alışverişin ilk adımını atabilirsiniz. Herhangi bir giriş bedeli, referans, teminat aidat yada sermaye kullanımına gerek olmadan sadece katalog üzerinden satış yapılarak tüketicisine ulaşan firma son derece kazançlı bir satış sisteminin kurucusudur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ