Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

ERSAĞ – ERSAĞ ÜYELİK – ERSAĞ ÜYE OL

Ersağ Üyelik Yapın, Alın, Satın, Kazanın 2

Ersağ Üyelik Yapın, Alın, Satın, Kazanın 2
Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

Ersağ Türkiyeli sermayeli olarak kurulan ve temizlik ve kozmetik alanında ürünler sunan güvenilir bir firmadır. Türkiye ile birlikte yurt dışında da adını duyurmuş olan firma, güzel ürünleri ile dikkat çekmektedir. Şirketin bir başka önemli özelliği ise alışveriş yaparken kazandırmasıdır.

Türkiye’de büyük bir kesimin geliri yetersizdir ve bu kesim genellikle ek iş aramaktadır. Aylık ek gelire ihtiyacı olan herkes farklı iş arayışına girer, ersağ üyelik bu alanda da sizlerin yanında olmakta ve ek gelir ya da ek iş arayan kişilere öncü olmaktadır. Ömür boyu elde edebileceğiniz bir gelir ile aslında çalışarak aldığınız maaştan bile fazla kazanabilmenize imkân sağlar. Bu sistemin en önemli özelliği kendi alışverişlerinizi yaparken bile kazandırıyor olmasıdır. Buradan nasıl gelir elde edebileceğinizi detaylı olarak açıklayalım.

Üyelik Sistemi

Şirkete internet üzerinden ersağ üye olarak kendi alışverişlerini yapabilir aynı zamanda %10’dan başlayan indirimler kazanabilirsiniz. Üye olurken hiçbir ücret ödemezsiniz. Sıfır sermaye ile isterseniz kendi işinizin patronu olabilir isterseniz de çevrenizdekilerin de çeşitli indirimlerden faydalanmasını sağlayarak ek gelir elde edebilirsiniz. Ücretsiz üyelik sistemi için internet sitesine girmeniz yeterli olacaktır.Üye olduktan sonra yapacağını tüm alışverişlerden indirim alabilirsiniz. Bunun dışında kazanç elde edebileceğiniz çeşitli yollar da vardır. Bunlardan şu şekilde bahsedebiliriz.

Üye Yapın

Sevdiklerinizin de temizlik ve kozmetik ürünlerini ersağ üye ol dan almasını sağlayabilir, onları sisteme dahil edebilir, bu sayede hem onların indirim kazanmasını sağlayabilir hem de sizin komisyon almanızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu şekilde çift taraflı kazanç elde edersiniz. Bu sistemde çeşitli basamaklardan da kazanç elde edebilirsiniz. Sizin yapmış olduğunuz üyelerden belirli bir komisyon alırsınız. Onların yapmış olduğu üyelerden de çeşitli oranlarda komisyon almaya devam edersiniz. Bu şekilde kendi ekibinizi oluşturabilir ve ekibinizin yapmış olduğu alışverişler de dahil olmak üzere tüm yeni üyelerinden komisyon kazanabilirsiniz.

Bu şekilde düzenli bir gelir elde edebilir ve kendi işinizin patronu olabilirsiniz.

ersağ üyelik

ersağ üyelik

Alışveriş Yapın ve Yaptırın

Kozmetik ve temizlik alanında yapacağınız alışverişlerden komisyon alacağınızdan bahsetmiştik. Bununla birlikte üyelerinizin yapacağı alışverişlerden de komisyon alabilirsiniz. İsterseniz de yalnızca ürünlerini çevrenizdekilere tavsiye ederek ve onların da alışveriş yapmasını sağlayarak para kazanabilirsiniz. Sizin üyeliğiniz üzerinden yapılacak olan tüm alışverişlerden düzenli bir gelir elde edebilirsiniz.

Kariyer Yapabilirsiniz

Üyelerine özel çeşitli araba promosyonları uygulamaktadır. Aylık belirli bir satış ya da üye yaparak kariyer basamaklarını hızla tırmanabilir ve çalışırken aldığınız maaşla elde edemeyeceğiniz ve hayalini kurduğunuz pek çok şeye kısa zamanda ulaşabilirsiniz, ersağ üyelik başvurusu ile sizler de kendi işinizi kurmak ya da ek gelir elde etmek istiyorsanız, mutlaka sistemini inceleyin ve ürünlerden kullanmaya başlayın.

Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
WhatsApp Üyelik ve Ürün> Açık