Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

ERSAĞ – ERSAĞ ÜYELİK – ERSAĞ ÜYE OL

Ersağ Üyelik Şartları Nelerdir?

Ersağ Üyelik Şartları Nelerdir?
Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

Evet bugün sizlere ersağ üye olacak yada olmus biri için geçerli olan bir takım üyelik şartlarını açıklayacağız. Ama korkmanıza çekinmenize gerek yok, diğer sistemler gibi şartlar yoktur. Sadece can alıcı bir noktayı söylemeden geçemeyeceğim. Ömrünüzde bir kere alişveriş yapan biri için herhangi bir şart yoktur. Bunu yazımızın devamında bulabilirsiniz. Yani atılma, silinme ve üyelikten düşme gibi bir şart yoktur. Gelelim açıklamamıza aşağıdaki metin sizler için hazırtlatmış olduğum ersağ video metnidir. Bu videoya ulaşmak için sayfamızın videolar kısmına bakabilir yada ersağ Ersağ Video Üyelik Tanıtım Sesli yazımıza tıklayabilirsiniz. [ Ersağ Kozmetik ]

Merhaba, Yeni Nesil Temizlik, Kozmetik, Tekstil ve Gıda Takviyeleri ürünleri Ersağ’a hoşgeldiniz.

Ersağ’ a üye olduğunuzda her hangi bir alışveriş şartı yoktur. Yıllık üyelik ücreti ve üyelik aidatı da yoktur. Üyelik tamamen ücretsizdir. [ Ersağ Tekstil ]

Her ay sipariş zorunluluğu da yoktur. Üye olduğunuz ay içerisinde ilk alışverişinizde sadece en az 100 TL alt limit vardır. Bu alışverişinizi yaptıktan sonra isterseniz 3 yıl sonra 20 liralık sipariş de verebilirsiniz. Üyelikten silinmede yoktur. Yani üyeliğiniz ömür boyu devam etmektedir.

100 liralık alışverişinize 1 hediye ürün, 150 liralık alışverişinize 3 hediye ürün alırsınız. Hediye ürünleri  Ersağ, ay içerisinde iki kez değiştirerek beşer adet hediye ürün olarak siz değerli üyelerine sunar ve siz bu 5 hediye ürün içerisinden hediyelerinizi kendiniz seçersiniz.

100 lira üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. Her alışverişinizle birlikte bir katalog gönderilir. Katalog 1 yıllıktır ve aydan aya değişmez. Aynı zamanda ürün fiyatları da bir yıl boyunca sabittir.

Üyelik için www.ersag.info.tr adresini ziyaret edebilir veya 05435445151 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Ödeme yöntemleri kredi kartı, eft, havale, banka ve postanedir. En basit ve masrafsız ödeme şekli kredi kartıdır. Diğer ödeme yöntemleri için önce siparişinizi hangi ödeme şekli ile ödeme yapacaksanız kayıt edip daha sonra ödemeyi yapmalısınız. Ödemeyi yaptıktan sonra ürünleriniz size gönderilir.

Ayrıca Ersağ ürünleri cebinizin de dostudur.

Daha temiz bir dünya ve sağlıklı bir yaşama destek olmak istiyorsanız gelin siz de Ersağ’ı seçin.

Bu video şirketin resmi videosu olmayıp bir Ersağ üyesi tarafından hazırlattırılmıştır.

Hoşçakalın. [ Ersağ Temizlik ]

Ersağ Üyelik Şartları Nelerdir?

Ersağ Üyelik Şartları Nelerdir?

Ersağ üye ol için lütfen tıklayınız.

Ersağ üye girişi yapacaklar, unutulan şifreyi bulmak isteyenler veya üye girişi yapamayanlar ersag. com. tr adresini ziyaret edebilir.

Sizler bu büsbüyük bir ailenin parçası olun, katılın ve sizler de bizlerin bir bireyi olun. Ersağ üyelik ile sizler çevrenizde ve ailenizde bir katkıda bulunun. Gelin bunun için birlikte hep beraber bir adım atalım. Ne kadar çok ötelerseniz hayallerinizi de ötelemiş olacaksınız. Kazanç kapılarının sizler için sonuna kadar açıldığı bu dünyaya girmeyi unutmayın ve ertelemeyin. Fosfatsız çevreci ve dost ürünler kullanmak herkesin hakkıdır.

Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Ali dedi ki:

    Merhaba, ersağ üye olmak istiyorum? Ersağ üyelik nasıl yapılır? Yardımcı olur musunuz?

    1. ersag dedi ki:

      Ali Bey iyi günler, sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Sitemiz üzerinden bunu gerçekleştirebilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
WhatsApp Üyelik ve Ürün> Açık