Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

ERSAĞ – ERSAĞ ÜYELİK – ERSAĞ ÜYE OL

Ersağ Üyelik İle Mutlu Kazançlar

Ersağ Üyelik İle Mutlu Kazançlar
Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

Ersağ Üyelik İle Mutlu Kazançlar

Ersağ 11 yıl önce kurulmuş ve o günden bu zamana kadar temizlik, kozmetik ve gıda takviyeleri alanında üretim ve satış yapan, köklü ve kaliteli bir firmadır. Bayanların son zamanlarda artan kimyasallardan dolayı en hassas olduğu konu temizlik ve kozmetik alanında sağlığa zararlı olmayan ürünler kullanmaktır. Kendi üretimlerini kendisi yapabilen ve hem de kaliteli ürünleri ile adını yurt dışında da adını duyurmayı başarmış olan lider bir markadır. Ürünlerinde vücuda zarar veren ve vücudun uzun yıllar atamadığı fosfat gibi kimyasallar kullanmayan firma, benzersiz ve yenilikçi ürünleri ile sektörün öncü isimlerinden biri olmuştur.

Firmanın sağladığı avantajlar bununla da sınırlı değildir. Bu ürünlerin yanı sıra üyeleri için de ekstra kazanç ve ek gelir imkânı sunar. Ersağ üye sistemi ile kendi adına üye olan kişiler için hem ürün satışlarından hem de yeni üyeliklerden kazanç elde etme olanağı tanır. Bu sistemden detaylı olarak bahsedelim;

ersağ

ersağ

Ersağ sistemi nedir?

Ersağ üyelik firmanın internet sitesi üzerinden ücretsiz olarak yapılmaktadır. Site üzerinde bulunan üye ol kısmından detaylı bilgi edinebilir ve üyeliklerinizi birkaç dakika içinde gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte ihtiyacınız olan ürünleri indirimli bir şekilde satın alarak kazanç sağlayabilirsiniz.

Bu üyelik sisteminin bir başka avantajı ise sizin üyeliğiniz altında yapılan satışlardır. Sevdikleriniz için bu ürünleri tavsiye edebilir ve onların satın almasını sağlayabilirsiniz. Sizin üyeliğiniz altından yapılan tüm satışlardan ek kazanç elde edersiniz.

Bu sistemin son avantajı ise yeni üyelerden de gelir elde ediyor olmanızdır. Sizin sponsorluğunuz altında sisteme kayıt olan yeni üyelerden ve onların yapmış oldukları alışverişlerden de gelir elde edebilirsiniz. Bu gelirler belirli bir oran üzerinden hesaplanır ve bakiyenize eklenir. Ayın belirli dönemlerinde kazanmış olduğunuz gelirleri hesabınıza aktarabilirsiniz.

Bu sistem sayesinde pek çok kişi kendi işini kurma imkânı elde etmiştir. Çünkü firma, belirli şehirlerdeki aktif üyelerine ofis açma fırsatı vermiştir. Bu sayede hem bayilik kurmuş hem de pek çok kişiye iş istihdamı sağlamıştır.

Üretimlerini kendi gerçekleştiren firma, yurt dışındaki pek çok ülke de adını duyurmuş ve buralarda da ofisler açmıştır. Bu sayede Türkiye’yi yurt dışında en iyi temsil eden markalardan biridir.

Ersağ üye ol sistemi ile belirli dönemlerde yapılan gezi, toplantı ve araba gibi promosyonlardan da yararlanmanız mümkündür. Firma, kendi üyelerine belirli dönemlerde kampanyalar yapmaktadır. Her ay ilk 5’e giren üyelerine, uzun yıllar para biriktirip alamayacağınız araçların kullanım tahsisini gerçekleştirmektedir.

Siz de kendi işinizi kurmak ya da ek gelir elde etmek isterseniz, firmanın ürünlerini detaylı olarak inceleyebilir ve üyelik sistemi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bunu yapabilmek için firmanın internet sitesiniz ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Siz de 500 bini aşkın şanlı kişilerden olabilmek için bu fırsatı kaçırmayın.

 

 

Etiketler : Ersağ , Erğsağ Üye , Ersağ üye ol , ersağ üyelik başvurusu , ersağ üyeol

Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
WhatsApp Üyelik ve Ürün> Açık