Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

ERSAĞ – ERSAĞ ÜYELİK – ERSAĞ ÜYE OL

Ersağ Üyelik Avantajları

Ersağ Üyelik Avantajları
Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

Ersağ Ücretsiz Katalog Gönderimi

ERSAĞ ÜYE

Yüzde yüz yerli Türk firması olan ersağ gün geçtikçe büyüyen ve büyümeyi sürdüren bir şirkettir. İnsan sağlığı ve doğayı düşünen ersağ ürünlerinde ağır kimyasallar kullanmaz. Ürün çeşitliliği ile dikkat çeken ersağ şampuan, diş macunu gibi kozmetik ürünler, halı şampuanı, wc banyo çamaşır tozu gibi temizlik ürünleri ve gıda takviyesi gibi ürünlerle sizlerin hizmetinizde yer almaktadır. Sizde sürekli büyümeyi sürdüren ersağ firmasına üye olarak her türlü avantaj ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Üye olduktan sonra ersağ ürünleri ni uygun fiyata alarak ve çevrenizdeki kişilere de önererek sipariş verebilir ve bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Ersağ üye ol

Sizde ersağ ürünlerinden kullanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey firmaya üye olmaktır. Üye olmak için aşağıdaki formu doldurmanız gerekmektedir.

Ersağ ücretsiz üyelik formu

ersağ

ersağ

Ersağ ürünlerinden yararlanmak için www.ersag.info.tr/ersag-uyelik sitesine giriş yaptıktan sonra Ersağ üye ol butonundan sonra karşınıza çıkan formda aşağıdakiler yer almaktadır. T.C. kimlik no  (fatura için gereklidir.), isim, soyisim, doğum tam tarihi, doğum yeri, evli/bekar, evli ise eşinin adı, cep telefonu, kampanya smsleri gelsin mi? (ücretsiz), kargo gelecek adres şehir, kargo gelecek adres ilçe, kargo gelecek adres şeklindedir.

Yukardaki formu doldurduktan sonra üyeliğiniz açılacaktır. Sisteme gönderdiğiniz formunuz tarafımızca değerlendirildikten sonra Ersağ üye ol işlemlerini tamamlayarak üyelik bilgilerinizi sizlere göndereceğiz. Üye olduktan sonra ersağ ürünlerini uygun fiyata temin edebilirsiniz. Aynı zamanda akrabalarınıza ve arkadaşlarınıza tavsiye ederek onlarında kullanmasına vesile olabilirsiniz. Ersağ’a üye olduğunuz andan itibaren kazanç sağlarsınız.  Seçtiğiniz ürünleri katalog fiyatlarından  %20+%10 indirimli alarak, sattığınız ürün başına %35 gibi kazanç sağlayabilir ve hediye ürünleri de satarak bu kazancı %90-%100 e çıkarabilirsiniz. Şayet sponsor olup Ersağ üye girişi yaparsanız yaptığınız üyelerden de kar payı kazanırsınız.

%10 kariyer: yapacağınız ilk 100 tl ’lik alışverişinizle bu kariyere yükselerek ürünlerinizi indirimli alırsınız. Öncü kariyeri ise siz ve ekibinizin birbirini takip eden iki ay içinde toplam işlem hacmi on bin türk lirasına ulaştığında öncü kariyer olursunuz. Yani yüzde otuz üç indirim hakkı kazanırsınız ve aşağıdaki üyelerden güzel paralar kazanmaya başlarsınız.

Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Ersin Y. dedi ki:

    Beyler ve bayanlar, sponsor olarak beni yazın, sponsorluklarınızı bekliyorum.

    1. ersag dedi ki:

      İyi dileklerinize teşekkür ederiz.

BİR YORUM YAZ
WhatsApp Üyelik ve Ürün> Açık