Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

ERSAĞ – ERSAĞ ÜYELİK – ERSAĞ ÜYE OL

Ersağ Üye Ol Gelişmeleri Kaçırma

Ersağ Üye Ol Gelişmeleri Kaçırma
Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

ersağ üyelik başvurusu

ersağ üyelik başvurusu

ERSAĞ ÜYE OL

Bitkisel içerikli ürünler üretmeye çalışan ve ağır kimyasal maddeler kullanmaktan kaçınmaya çalışan Ersağ ürünleri doğa dostudur. Ersağ ürünlerinin içerisinde fosfat ve petrol atığı gibi maddeler içermemektedir. Ersağ ürünlerini diğer ürünler ile karşılaştırabilirsiniz. Hem kişisel bakımınızda hem bebeklerinizde hem de her türlü temizlik işlerinizde kullanabilirsiniz. Ersağ ürünlerini tercih etmeniz için pek çok neden var. Ersağ yüzde yüz yerli bir şirket olduğu için yaptığınız alışverişlerle ülke ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz. Firma insan sağlığına önem verdiği için ürünlerini geniş çaplı analiz testlerinden geçirmektedir. Ersağ ürünlerini kullandıkça ve kullananların olumlu yorumlarını duydukça memnuniyetiniz daha da artacaktır. Sizde bu ürünleri kullanmak istiyor ve ayrıca bu ürünlerin satışını yaparak kazanç edinmek istiyorsanız ersağ üye olmanız gerekmektedir.

Ersağ üye nasıl olunur?

Kendi bütçenize ve aile bütçenize katkıda bulunmak ister misiniz? Hiç bir sermayeye gerek kalmadan ve herhangi bir risk almadan işinizin sahibi olabilirsiniz. Ersağ sponsoru olduğunuz vakit sizin üyelerinizin aldığı ürün ve bulunduğunuz kariyer sınıfına göre belli oranda prim alacaksınız. Ama öncelikle firmaya üye olmanız gerekmektedir. Ersağ üyeliği için ersağ üye ol formunu doldurmanız gerekmektedir. Bu formu doldururken sizlerden T.C kimlik numaranız istenmektedir. Kimlik numaranız alışverişleriniz neticesinde düzenlenecek olan fatura için gereklidir. Bu nedenle sizden T.C. kimlik numaranız istenmektedir. Bunun haricinde formdaki kişisel bilgiler ve iletişim bilgisi bölümlerini eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Üyelik bilgilerinizin tamamı gizli kalacaktır. Formu doldurduktan sonra talebiniz sisteme yansıyacaktır ve başvurunuz gerçekleştirilecektir.

Üyeliğinizin aktif olabilmesi için başvurunuz kabul edildikten sonra aynı ay içersin de sistem üzerinden 100 TL’lik alışveriş yapmanız yeterli olacaktır. Üye olduktan sonra her ay ürün almak zorunda değilsiniz. Ürünleri kendiniz için alabileceğiniz gibi artık satış yapmak içinde sipariş verebilir ve kendinize kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz.
Ersağ’a olan üyeliğinizi tamamladıktan sonra ürünleri kullanmaya başladıkça ve çevrenizdekilerden de olumlu yorumlar almaya başladıkça siz de kullandığınız ürünlerden sizde oldukça memnun kalacaksınız. Bundan sonra ki süreçte www.ersag.info.tr adresini takip etmeniz sizin için yeterli olacaktır. Çok geç kalmadan kararınızı verebilirsiniz?

Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
WhatsApp Üyelik ve Ürün> Açık