Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

ERSAĞ – ERSAĞ ÜYELİK – ERSAĞ ÜYE OL

Ersağ Üye İle Hep Kazan

Ersağ Üye İle Hep Kazan
Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

Ersağ Üye İle Hep Kazan

Ersağ firması, ülkemizde bu yana kozmetik, temizlik, gıda gibi alanlarda üretimlerini gerçekleştirip ürünlerini tüketici ile buluşturmaya devam eden köklü bir Türk markası olarak yer edinmiştir. Günümüzde özellikle ev hanımlarının daha çok muzdarip olduğu bir konu olan temizlik ürünlerinde genellikle sağlık açısından oldukça zararlı, içeriğinde çok fazla kimyasal ve fosfat barındıran ürünler kullanımdadır. Sağlık açısından oldukça zararlı olan bu ürünlerin kullanımını durdurmak, insan ve çevre sağlığı açısından daha bitkisel ürün üretimi gerçekleştirmek için çalışmalarını hız kesmeden sürdüren firma, tüm ürünlerini kendisi gerçekleştirdiği gibi satışını da kendi yapmaktadır. Kısa sürede ülkemizde geniş bir alanda yaygınlık göstermeyi başardığı gibi üretmiş olduğu ürünlerin memnuniyetini müşterilerinden almış durumdadırlar.

ersağ üyelik

ersağ üyelik

Üretmiş olduğu kaliteli ürünler ile aynı zamanda konsantre etkisi ile daha uzun kullanım sağlanan ürünleri adını hem yurt içi hem de yurt dışında duyurmuş ve lider markalar arasında yerini almayı başarmış durumdadır. Firma ürünlerinde piyasada satılan farklı marka ürünlerin yanı sıra içeriğinde fosfat içeren tercih etmemektedir. Bu sayede de gün geçtikçe büyümeye devam etmekte ve ülkemizde iyiden iyiye yer edinmektedir. Ersağ üye olan tüm kullanıcılar ürünlerin memnuniyetini her süreçte dile getirerek çevrelerinde bulunan herkese ürün kullanımını tavsiye etmektedir. Ersağ ürünlerinin kullanımında dikkat edilmesi gereken tek nokta ürün kullanımı esnasında bilinçli olmaktır. Aksi taktirde ürün kullanımı sırasında yeteri kadar verim ve fayda alamazsınız.

Ersağ üyelik sistemi

Firmanın müşterilerine sunmuş olduğu avantajlar bununla sınırlı kalmamaktadır. Bunların yanı sıra ersağ üyelik sağlayan tüm kullanıcılarına ek gelir, ekstra kazanç imkanı sunmaktadır. Nasıl mı? Ersağ firmasına üye olan tüm kişiler firmasının ürünlerini daha indirimli fiyatlara satın alarak çevrelerinde bulunan herkese kar marjını koyarak satış yapabilme imkanı sunmaktadır. Ersağ tüm işçi, memur, ev hanımı, öğrenci vb. kişilere bu imkanı sunmaktadır. Siteye üye olmak ise oldukça basit ve ücretsiz bir işlemdir. Öncelikle yapmanız gereken sitenin resmi web sitesine giriş yaparak ana sayfa üzerinde yer alan ersağ üye ol butonuna tıklamak olacaktır. Bu işlemden sonra karşınıza bir form gelecektir. Form üzerinde doldurmanız gereken ad, soyad, adres bilgileri, iletişim bilgileri ve T.C. kimlik bilgileri yer almaktadır. Bunları eksiksiz olarak doldurduktan sonra firmanın ürünleri arasından 100 tl’ lik bir alışveriş yapmanız dahilinde üyeliğiniz aktif hale getirilmektedir. Üyeliğiniz gerçekleştirildikten sonra site üzerinden üyeliğe dair avantajlar ve fırsatlar hakkında detaylı bilgi edinebilir, sitede yer alan her türlü ersağ ürününü daha uygun fiyatlarla satın alabilir ve çevrenizde bulunan kişilere satışını gerçekleştirebilirsiniz.

 

Etiketler : Ersağ , Erğsağ Üye , Ersağ üye ol , ersağ üyelik başvurusu , ersağ üyeol

Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
WhatsApp Üyelik ve Ürün> Açık