Kemal Bostancı - Ersağ resmi web sitesi değildir.

Ersağ Ürünlerini Hiç Kullandınız Mı?

  • 15 Mart 2017
  • 794 kez görüntülendi.
Ersağ Ürünlerini Hiç Kullandınız Mı?

SAĞLIKLI YAŞAYIN

Ersağ 2006 yılında kurulmuş olan ve sizlere sağlıklı bir gelecek sunmayı amaçlayan bir firmadır. 11 yıllık olan bu firma kozmetik, temizlik, tekstil ve gıda takviyesi sektöründe ürünler sunan firma, hızlı büyümüş ve şu anda 550 bini aşkın üyeye ulaşmıştır. Kaliteli ve sağlıklı ürünleri ile marka olmuştur ve pek çok kişinin severek kullandığı onlarca ürün yelpazesine sahiptir.

Firmanın ürünlerinin tamamına yakınını kendisi üretmektedir. Bu sayede doğal ve sağlıklı ürünler üretebilmektedir. İnsan sağlığını son derece önemseyen firma ürünlerinde fosfat ve kurşun gibi sağlığa kalıcı zararlar verebilen maddeler kullanmamıştır. Bunun yerine Ritha adı verilen bitkiyi kullanmaya çalışmaktadır. Helal sertifikasına sahiptir. GMP sertifikasına ve TSE belgelerine sahiptir. Aynı zamanda Sağlık Bakanlığı tarafından uygunluk belgesi de almıştır. Bunların sonucunda, sizlerde sağlığınızı düşünüyor ve önemsiyorsanız, bu ürünleri kullanabilir en azından deneyebilirsiniz.

ersağ üyelik

ersağ üyelik

Ersağ Kazançları

Ersağ üyelik sistemi ile kaliteli ürünler ile birlikte farklı kazançlar da elde etmenizi sağlar. Firmaya üye olarak satın aldığınız ürünler üzerinden indirim kazanma imkanına sahip olursunuz. İsterseniz bu ürünleri tanıdıklarınıza da tavsiye edebilir ve onlara sattığınız her ürün için ekstra kazançlar elde edebilirsiniz. Bununla birlikte sizin referansınız ile sisteme üye olan her kişinin satışlarından ve alt üyelerinden de para kazanma imkânınız bulunur. Bu sayede sevdiklerinizi sağlıklı ürünler ile tanıştırırken, aynı zamanda ekstra kazanç imkânı elde edersiniz. Bu imkânı ek gelir olarak düşünebilir hatta kendi işiniz olarak da yapabilirsiniz.

Her kesimden kişi ersağ üyeol sistemi ile kendin ekstra kazanç sağlayabilir ya da kendi işinin patronu olabilir. Sadece 18 yaşından büyük olmanız, bu işi yapabilmeniz için yeterlidir. Sizlerde vakit kaybetmeden onlarca ürün arasından size uygun olanları satın alıp deneyebilir hatta ek gelir isterseniz ya da kendi işinizin patronu olmak isterseniz, firmaya üye olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ