Kemal Bostancı - Ersağ resmi web sitesi değildir.

Ersağ Ürünleri Hayatımızın İçerisinde

  • 17 Mart 2017
  • 1.166 kez görüntülendi.
Ersağ Ürünleri Hayatımızın İçerisinde

ERSAĞ

Ersağ ürünleri hayatımızın içerisinde olan temizlik, kozmetik ve gıda takviyeleri ihtiyaç malzemelerinin büyük bir bölümüne hitap etmektedir. Çeşitli testlerle ve belgeler ile imal edilen ürünlerin aynı zamanda etki alanlarının benzerlerine göre daha geniş olması da ayrı bir avantaj olarak karşımıza çıkmaktadır. Çoğu ürünün kullanım miktarı alıştığımız ölçeklerin çok altındadır. Küçük dozlarda kullanılmasın rağmen beklentilerin üzerinde gerçekleşen işlemler hem para hem de kaynak tasarrufu sağlamaktadır. Konsantre genel temizlik maddesinden her bir litre suya 1 kapak katılması pırıl pırıl bir temizlik için yeterli olmaktadır. Ayrıca bu temizlik ürünlerinin ham maddesinin bitkisel içeriğe sahip olması ve ağır kimyasal maddelerden uzak üretilmeye çalışılması nedeniyle temizlik yaparken çok yorulmayacaksınız.

ersağ

ersağ

Ürünlere Nasıl Ulaşırız?

Firmanın güvene dayalı pazarlama metodu ile müşterilerine ulaşmaktadır. Ersağ üyelik işlemleri tamamen ücretsiz bir şekilde yapılmakta olup bulunduğunuz şuandaki site üzerinden sisteme kayıt yaptırmanız mümkündür. Ayrıca sistem ile ilgili daha çok bilgiye www.ersag.info.tr adresinden de yeni başvuru yapabilirsiniz. Firmanın size sunduğu avantajlar, sizin sevdiklerinizi sisteme kayıt ettirmeniz ve ürün alarak derecenizi arttırmanıza bağlı olarak doğru orantılı bir şekilde artmaktadır. Ersağ ailesinin içerisinde yer almak sadece yapılacak ilk alışveriş miktarı olan 100 TL lik bir alım ile geçerli hale gelmektedir. Bu alım miktarı aynı zamanda ücretsiz kargo ile ürünlerin size ulaşması içinde yeterli miktar olmaktadır.

Yerli Sermaye

Bu ürünler tamamen yerli sermaye olup firma hem sağlıklı ürünleri insanların kullanımına sunmakta hem de girişimci bireyler için ek gelir sağlayıcı bir teşebbüs olmaktadır. Sitemizdeki ersağ üye ol butonuna basarak bu ek kazanç kapısı için ilk adımı atmış olmaktasınız. Bu aşamadan sonra her satış yaptığınız üründe katlanarak artan bir gelir elde edebilirsiniz. Hiçbir sermaye gerekmeden yapılacak olan bu ek iş olanağında, satılabilecek ürünün siparişini önceden alınması stok maliyetinden de kişiyi kurtarmaktadır. Verilecek siparişlerde ürün miktarına göre birçok hediye kazanma olanağı vardır. Belirli bir miktarın üzerinde de alım yapıldığında ise yeni ürünleri çok daha indirimli alma avantajı kazanılmaktadır. Ayrıca hediyeler de alınmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ