Kemal Bostancı - Ersağ resmi web sitesi değildir.

Ersağ Ürünler İle İyi Bir Gelecek

  • 11 Mart 2017
  • 1.116 kez görüntülendi.
Ersağ Ürünler İle İyi Bir Gelecek

Ersağ Ürünler İle İyi Bir Gelecek

Herkes, sağlıklı ürünler kullanmak ister. Özellikle evlerinde küçük çocukları olan anneler, her konuda titizi davranırlar ve çocuklarına hiçbir şekilde zarar gelmesini istemezler. Siz de bu annelerden biriyseniz ya da sağlığınıza önem veriyorsanız, mutlaka ersağ ile tanışmalısınız. Ersağ, hem sağlıklı hem de bitkisel ürünlerin üretimini yapan, Türk  yerli bir firmadır. 2006 yılından bu yana hizmet veren firma, adını kısa zamanda hem Türkiye’ye hem de Dünyaya duyurmayı başarmıştır. Her geçen gün müşteri portföyünü arttıran firma, beş yüz elli binden fazla kullanıcıya sahip olmanın gururunu yaşamaktadır. Bu nedenle kullanıcılarına pek çok avantaj sunmaktadır.

ersağ üyelik

ersağ üyelik

Ersağ ürünleri nasıldır?

Her geçen gün kullandığımız pek çok ürün hakkında araştırmalar yapılıyor ve günlük hayatta zorunlu olarak kullandığınız pek çok üründe, insan sağlığına zarar veren maddelere rastlanıyor. Özellikle fosfat ve kurşun gibi kimyasallar zamanla insan vücudunda birikerek, hücrelere kalıcı olarak zararlar veriyor. Bunun sonucu da çeşitli bozukluklukları neden olabilir. Peki bu kimyasallardan nasıl kurtulabiliriz? Belki burada ersağ bir tık öne geçebilir.

Ersağ ürünleri fosfat içermeden üretilmektedir. Bu ürünlerin en önemli özelliği ise Türkiye’de üretiliyor olmasıdır. Kozmetik, gıda takviyesi, temizlik ve tekstil ürünlerinde Ritha adı verilen bitkiyi kullanmaya karar vermiştir. Bu bitkiyi biraz daha araştırırsanız nasıl bir bitki olduğunu göreceksiniz.

Firmanın diğer avantajları nelerdir?

Firma, kaliteli ve sağlıklı ürünler sunmasının yanında ersağ üyelik sistemi ile ekstra gelir elde etme imkanı da sunmaktadır. Bu sayede isterseniz satın aldığınız ürünlerden kazanç sağlayabilir, isterseniz başkalarına ürün satarak gelir elde edebilir isterseniz de firmaya başka üyeler kazandırarak komisyon alabilirsiniz. Bunları geçekleştirmek için tek yapmanız gereken sitemizdeki sayfamızdan ücretsiz olarak üyeliğinizi gerçekleştirmektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
WhatsApp chat WhatsApp > Açık (Tıkla ve Yaz)