Kemal Bostancı - Ersağ resmi web sitesi değildir.

Ersağ Ürün Yelpazesi

  • 08 Mart 2017
  • 807 kez görüntülendi.
Ersağ Ürün Yelpazesi

ERSAĞ ÜRÜN YELPAZESİ

Evde ve iş yerinde kullandığımız temizlik ürünlerinden başlayarak kozmetik ve gıda takviyelerine kadar her alanda ihtiyacımızı karşılayan ersağ ürünleri insan sağlığını dikkate alan yapıda üretilmektedir. Fosfatsız çamaşır tozları üreten firmada gelişen modern teknolojisi ile şimdi anti bakteriyel mamuller üretimi yapılması planlamaktadır. Yeni projelerinde kıyafetten mutfak gereçlerine kadar sağlıklı hammaddelerden üretilecek ürünler ile Ersağ ‘ın kullanım alanının genişletilmesi planlanmaktadır. Konsantre ürünler ile oldukça az miktarda kullanım yapılmakta, etkili çözümler sunan ürünler ile aile bütçesine katkı sağlanmaktadır. Firmada sağlıklı bir nesil temiz bir çevre oluşturmak için birçok alanda faaliyet gösterilmekte olup araştırma geliştirme çalıştırmalarına büyük bir önem verilmektedir. Ersağ dünya çapında kalite belgelerini almış ve ülkemizde de TSE belgesini alarak kullanıcılarına güven veren bir işletme olmuştur.

ersağ ürünleri

ersağ ürünleri

Ersağ Üyelik

Üyelik yapılarak kalitesi ve güvenilirliği ile ün salmış ürünlere ulaşmanın yolu sitemizde yer alan üye ol butonunu tıklayarak gerekli bilgileri doldurmaktan geçmektedir. Sipariş ekranında sevdiklerinize de rahatlıkla kullanımını tavsiye edebileceğiniz her bütçeye uygun ürün çeşitlerden seçim yapabilirsiniz. Yerli sermaye ile Denizli’de 2006 yılında faaliyete başlayan firma, Türk mühendislerin çalışmaları ile her geçen gün ürün çeşitliliğini arttırmaktadır, ersağ üye ol işlemini tamamlamanız halinde birçok ürünü katalog fiyatından daha uygun bir fiyata elde edebilir ayrıca tanıdıklarınıza da satış yaparak evinizin bütçesine destek olabilirsiniz. Ayrıca bu ürünlerin kullanımın yaygınlaşmasına destek olmanız sayesinde çevreye zarar veren ürünlerin tüketimini azaltmış, aydınlık bir geleceğin inşa edilmesine destek olmuş olacaksınız.

Hizmetleri

Ersağ doğa dostu sağlıklı ürünlerin üretimi yanında sosyal sorumluluk projelerine de imza atmaktadır. 10 yıllık gelecek projesi çalışmalarının da tamamlaması ile de daha yaygın hizmet ağının kurulması yönünde faaliyetler tamamlanmış olacaktır. Bu başarılı çalışmaların bir parçası olabilmek için üye işlemlerini tamamlamanız yeterlidir. Sadece gerekli bilgileri doldurarak bir sefere mahsusu 100 TL’lik sipariş vererek ömür boyu devam edecek olan üyeliğinizi gerçekleştirmiş olmaktasınız. Bundan sonra her siparişiniz de ve yeni kazandıracağınız her üyede daha kazançlı ürün almanın yolunu açmış olacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
WhatsApp chat WhatsApp > Açık (Tıkla ve Yaz)