Kemal Bostancı - Ersağ resmi web sitesi değildir.

Ersağ Şubat Ayı İkinci Yarı Kampanyası Promosyonu (2018)

  • 17 Şubat 2018
  • 12.283 kez görüntülendi.
Ersağ Şubat Ayı İkinci Yarı Kampanyası Promosyonu (2018)

Değerli ersağ cılar, birbirini takip eden güzel ürünler sizleri beklemektedir. Bildiğiniz gibi şirket ortalama 15 günde bir, hediye vitrinini güncellemekte ve sizlerin önüne beş adet hediye ürün koymaktadır. Şimdi bu ürünlerin değişme zamanı ve bu beşli grubun yeni ürünlerini sizlere tanıtma vakti geldi.

Ersağ üyelik yapmış olan siz değerli dostlar, kullanıcılar yeni başlayan ersağ şubat ayı ikinci yarı kampanyası promosyonu nu sizlere tanıtalım. Güzel ürünler yer almaktadır. Peki bu beşli grup nedir? Eğer üye iseniz ve 150 tl lik alışveriş yapıyorsanız bunlardan 3 tanesini kolinize ücretsiz ekletebileceksiniz, yani 3 tanesini siz seçip  hediye olarak alabileceksiniz. Ama 100 liralık alışveriş yaparsanız ise bunlardan sadece 1 hediye alabileceksiniz.

ersağ şubat ayı ikinci yarı kampanyası promosyonu

ersağ şubat ayı ikinci yarı kampanyası promosyonu

Peki ersağ üye olmak ne avantajlar sağlıyor? Hem uygun ekonomik alıyorsunuz ürünleri hem de hediyeli alıyorsunuz. Şimdi ürünleri sizlere anlatalım.

DAMLA KONSANTRE 1000 ML.    52,00 TL
RENKLİ ÇAMAŞIR YIKAMA TOZU 1000 gr.  36,25 TL
VÜCUT LOSYONU 200 ML.  28,00 TL
SIVI EL SABUNU 1000 ml.  27,00 TL
GÖZ KALEMİ ( LACİVERT )  18,00 TL

Bu hediyelerden 3 tanesini almak istiyorsanız, fosfatsız ürünler kullanmak istiyorsanız, durmayın hemen sizler de ersağ üye ol un, mutlu olun.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
WhatsApp chat Üyelik veya Sipariş > Açık (Tıkla ve Yaz)