Kemal Bostancı - Ersağ resmi web sitesi değildir.

Ersağ Para Kazanmanın Adresi Network Nedir?

  • 28 Ekim 2017
  • 1.134 kez görüntülendi.
Ersağ Para Kazanmanın Adresi Network Nedir?

Ersağ network, son zamanların popüler para kazanma sistemi olarak görülmektedir. Bu sistemde kurulan pek çok firma, ürün alım satımı ve üye kaydı yaparak para kazanmanızı sağlar. Bu sistemle kurulan firmalar, sizlere ömür boyu elde edeceğiniz geliri, kariyeri ve ek geliri vaat ederler. Hatta bazı firmaların kariyer basamakları ve çeşitli promosyonları bulunur. Aylık belirli bir satış ve üye puanını doldurursanız, araba kazanabilirsiniz gibi vaatleri vardır. Peki bu vaatler ne kadar gerçektir? Gerçekten bu sistemle para kazanan kişiler var mı? Bütün network firmaları üye olurken para talep etmek zorunda mı? Gibi çeşitli sorularla karşılaşırız. Sizler için network sistemini detaylı olarak anlatalım ve bu sorularınıza cevap vermeye çalışalım;

Network sistemi nasıl işler?

Network sistemi, internet üzerinden bir firmadan yapacağınız alışverişlerden komisyon kazanmanızı ya da bu firmaya dahil edeceğiniz üyelerden para kazanmanızı sağlayan bir sistemdir. Siz ersağ üyelik ile bu sisteme dahil olabilirsiniz. Bu sistemle ürün satarak ya da firmaya üye dahil ederek belirli oranlarda komisyon kazanırsınız. Aynı zamanda kendi yapacağınız alışverişler için de ekstra indirim alabilirsiniz.

ersağ

Bu sistemde basamaklar bulunur ve bu basamaklardan da kazanç elde edebilirsiniz. Örneğin sizin sisteme dahil ettiğiniz üyelerden birinci sıra komisyon alırsınız. Onların sisteme dahil ettiği üyelerden de ikinci sıra komisyon geliri elde edersiniz. Bu şekilde 3. Sıra ve 4. Sıra gelirleri ile kazanç elde edebilirsiniz. Ersağ üye ile daha fazla kazanç da elde edebilirsiniz.

Network sisteminde bir başka kazanç şekli de kariyer basamaklarıdır. Bu basamaklar aylık belirli bir puan alan kişiler için geçerlidir. Örneğin; son üç ayda toplam 5000 puan yapan kişi müdürlük seviyesine ulaşabilir gibi. Her firmanın basamaklarının ismi farklıdır ve her basamakta biraz daha fazla komisyon kazancı verilmektedir.
Kariyer basamakları ile orantılı olarak Network firmalarında aylık ekstra miktarda kazanç, belirli bir süre için araba gibi imkanlar da sunulur. Ancak bunları elde edebilmek için belirli bir puana ulaşmanız gerekir.

Network sisteminden para kazanılır mı, gerçekten para kazanan var mı?
Bu tür sistemlerden para kazanmak imkânsız değildir. Ancak piyasada çok sayıda kendisinin Network firması olduğunu iddia eden firma vardır. Bunlar içerisinde ersağ üye ol up deneyebilirsiniz. Burada önemli olan güvenilir bir firma ile çalışmanızdır. Adı duyulmuş olan ve gerekli izinlere sahip olan Network firmaları ile çalışırsanız, mutlaka para kazanırsınız. Hatta bu tür güvenilir firmalar, para kazanacağınızı daha yapacağınız ilk alışverişten indirim kazanmanızı sağlayarak garanti ederler. Her işte olduğu gibi Network işinde de para kazanmak için emek harcamanız gerekir. İsterseniz ürün satarak isterseniz de üye kaydı yaparak gelir elde edebilirsiniz ve kazanacağınız miktar ne kadar emek harcadığınız ile doğru orantılı olarak değişir. Bugüne kadar Network sistemlerinden para kazanan ve halen kazanmaya devam eden, hatta bu işi kendine meslek edinen kişiler mevcuttur. Sizler de ek kazanç ya da düzenli gelir elde etmek için evinizden yani oturduğunuz yerden çalışarak para kazanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
WhatsApp chat Üyelik veya Sipariş > Açık (Tıkla ve Yaz)