Kemal Bostancı - Ersağ resmi web sitesi değildir.

Ersağ Ocak Ayı Kampanyası (2018)

 • 03 Ocak 2018
 • 13.968 kez görüntülendi.
Ersağ Ocak Ayı Kampanyası (2018)

Ersağ ocak ayının kampanyasını duyurdu. Ersağ ocak ayı kampanyası promosyonu yılın bu ilk günlerinde birbirinden güzel hediyeler sizleri beklemektedir. Hediyeler içerisinde en göze çarpan hediye ise hem fiyatı olarak hem de gıda takviyesi olarak öne çıkan Kalsiyum, Magnezyum, Çinko, D Vitamini dir. 78,75 TL değerindebu hediye ürün kaçmaz. Ayrıntılara geçelim.

Siz ersağ üyelik yapıp 150 TL alışveriş yaparsanız karşınıza çıkan 5 hediye içerisinden 3 tanesini kendiniz seçim yaparak hiç bir bedel ödemeden alabileceksiniz. İster bunları kendiniz kullanın, isterse satın. Çünkü hediyeler üzerinde satılamaz, hediyedir gibi bir ibare bulunmamaktadır.

ersağ ocak ayı kampanyası promosyonu

ersağ ocak ayı kampanyası promosyonu

Eğer ersağ üye si 100 TL sipariş verirse ise yukarıdaki hediyelerden sadece 1 tanesini alabilecektir. Unutmayın siz de üye olun siz de kazanın. Kampanya ocak ayı boyunca sürecektir. Sonrasında ise hediye grup değişecektir.

Ersağ üye ol mak için onlarca nedeniniz var. Fosfatsız ürün kullanın. Helal sertifikasına sahip ürünler kullanının. Yerli ve Türk markası ürün kullanın. Geniş ürün yelpazesinden siz de yararlanın. Alın satın para kazanın, ekonomik alın, hediyeli alın. Alt üye ekleyin, ekip kurun, sizlerde bir iş adamı bir iş kadını olabilirsiniz. Ürünleri daha ekonomik alın. %33 kariyere çıkın, %20+%33 indirimli alın yüksek kar marjı ile sizlerde satın. İnanın, isteyin, harekete geçin.

Ürünler

Kalsiyum, magnezyum, çinko, d vitamini  78,75 tl

Duş jeli(leylak) 1000 ml.  28,00 tl

Bahar kokulu banyo wc temizleyici 1000 ml. 27,50 tl

Saç bakım kremi 200 ml  27,50 tl

Genel temizlik 1000 ml 25,00 tl

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Özlem K. dedi ki:

  Merhaba, 7 de 5 kampanya ne zaman olur?

  1. ersag dedi ki:

   Özlem K. , Hanımefendi bu tür kampanya zamanlarını bizler bilemiyoruz.

 2. Sıdıka E. dedi ki:

  Gıda takviyesi ve diğer satışa sunulan ürünlerin; sadece üyeler için ürünlerin faydaları, açıklamaları ve kullanım alanlarının yazılması bence daha uygun olur.

  1. Sıdıka E. dedi ki:

   Bu öneri internet kullanımı içindir.

   1. ersag dedi ki:

    Sıdıka Hanım, yorumunuzu daha açık yazar mısınız?

  2. ersag dedi ki:

   Sizlere bu konuda sponsorunuz destek olabilir.

BİR YORUM YAZ
WhatsApp chat Üyelik veya Sipariş > Açık (Tıkla ve Yaz)