Kemal Bostancı - Ersağ resmi web sitesi değildir.

Ersağ Nedir?

  • 19 Mart 2017
  • 637 kez görüntülendi.
Ersağ Nedir?

ERSAĞ NEDİR?

Ersağ sağlıklı bir nesil temiz bir çevre için Avrupa da birçok ülkede faaliyet göstermekte ve 500 binden fazla üyeye sahiptir. Bu sistemin üyeleri, her geçen gün yeni kişileri bu organizasyona dahil etmekte, onlara bu ürünleri en cazip fiyatlarla almalarının yolunu açmaktadırlar. Temizlik maddeleri, kozmetik ürünler ve gıda maddeleri başta olmak üzere binlerce insana hitap eden ürünlerin üretimi yapılmaktadır. Temizlik ürünlerinin ham maddesi, zararlı kimyasallar yerine bitkisel içeriğe sahip ürünler kullanmaya çalışan bir firmadır. Modern teknoloji ile yapılan üretim sayesinde oldukça düşük dozlarda yapılan uygulamalar ile etkili sonuçlar elde edilmektedir. Bazen suya damla damla konulan ürün bildiğimiz birçok temizlik ürününden daha yoğun bir temizlik gücüne sahiptir.

ersağ üyelik

ersağ üyelik

Ersağ Sistemi

Ürünlerin kalitesinden ve içeriğinden memnuniyet duyan müşterilerin tanıdıklarına tavsiye etmesi ile sistem yaygınlaşmaktadır. Yeni üye olan kişinin kendine bu sistemi tavsiye eden sponsorunun ismini belirtmesi üyelik numarasını belirtmesi o kişinin prim durumunu olumlu etkilemektedir. Sizde bu sisteme girmek istiyorsanız ersağ üyelik sayfamıza basarak kendi kaydınızı yapabilirsiniz. Özellikle ev hanımlarının tercih ettiği bu kazanç kapısında yeni üye ilk alışveriş miktarı olan 100 TL’lik sipariş oluşturduğunda ömür boyu devam edecek avantajlı bir sistemin parçası olmaktadır. Yeni üye kazandırdığında daha avantajlı ürün alma şansı yakalayan kişi, satış yaptığı ürünleri de daha karlı olarak satma ve her alışverişinde hediyeler kazanma olanağına sahip olacaktır.

Oldukça kolay olan ersağ üye ol işlemleri elektronik ortamda istenilen bilgileri girerek birkaç dakika içerisinde tamamlanmaktadır. Başvuru yapan kişinin 18 yaşını tamamlamış olması giriş işlemleri için yeterli olmaktadır. Gerektiğinde üyelik işlemleri hiçbir ücret ödemeden iptal edilebilmektedir. Sistemin kuruluşunda amaç kazanmak ve kazandırmak üzerine bina edildiği için her satış yapıldığında ya da yeni üye kazandırıldığında kazanç artmaktadır. Hiçbir faaliyetin olmaması durumunda da kişiyi zarara sokacak olan bir aidat, kira ya da başka bir unsur bulunmadığı için zarar söz konusu değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ