Kemal Bostancı - Ersağ resmi web sitesi değildir.

Ersağ Markası ve Yaptıkları

  • 17 Nisan 2017
  • 873 kez görüntülendi.
Ersağ Markası ve Yaptıkları

Ersağ Markası ve Yaptıkları

Son yılların en gözde ürünlerini üretmeye çalışan ersağ ayrıca bu ürünlerini network marketing sistemi ile pazarladığı için her yerde reklamını yapmamaktadır. Her yerde bulunmayan bu ürünler yanlış kullanılması sonucunda doğru bir sonuç vermeyeceği için seçkin marketlerde ya da mağazalarda sizlerin satışına sunulmamaktadır. Uygulamalı olarak gösterilen bu ürünleri elde edebilmeniz için satış temsilcileri tarafından satışı yapılmaktadır. Firma markasını oluşturan şirketler grubu Denizli Ticaret Odasına bağlı bir kurum olarak ortaya çıkmıştır. Üretilen ürünlerde çevreye ve doğaya zarar vermemeye çalışan ve kullandığı maddelere dikkat edildiği için oldukça seçkin ürünleri barındırmaktadır. Ersağ üye sistemiyle çalışan bir topluluk halinde bir yapıya sahiptir.

ersağ üyelik

Ersağ Üyelik

Ersağ Sipariş Bilgileri

İnternet üzerinden gireceğiniz bu markanın ana sayfasında yer alan ersağ üye ol işlemini gerçekleştirip üyelik giriş kısmından müşteri numarası ve şifreyle giriş yapıp burada da yer alan alışveriş kısmını tıklayabilirsiniz. Bu sayfada bulunan sipariş ver kısmını tıklamanız gerekecektir. Eğer ki siparişinizi cep telefonundan yapacaksanız mobil uygulamaya uygun olan mobil uyumlu kısmı tıklamanız işinizi kolaylaştıracaktır. Ya da bilgisayar üzerinden yapacak iseniz diğer butonu tıklayarak siparişinizi girebilirsiniz. Ersağ üyelik sistemini barındırdığı için sipariş sayfasına giren üyeler ayrıca burada yer alan kutucuklara ürün adı ve ürün kodunu girerek siparişlerini filtreleyerek siparişini verebilir.

Ersağ Ürünlere Ulaşım

Şimdiki zamanda olduğu gibi eski insanlarda temizliğe oldukça düşkündü. O zamanlarda belki temizlik malzemeleri yoktu ama bitkilerinde yardımıyla ve su dan da faydalanarak tüm temizlikleri yerine getirmişlerdir. Birde eski insanların kullandığı Ritha şuan da bu marka ürünleri içerisinde de kullanılmaktadır. Ürünlerin içerisinde ayrıca doğada, toprakta ve suda kaybolmayan fosfat yer almamaktadır. İnsan ve çevre sağlığı bu marka için oldukça önemlidir. Sizlerde bu markada yer alan ürünlere www.ersag.info.tr adresinden üye olarak sahip olabilir ve evinizde içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Sizlerin sağlığı bu ürünleri üreten firma içinde oldukça önemlidir. İçerisinde ağır kimyasal yapıda bir madde bulundurmayan bu marka bünyesinde organik kimyasal bulundurmaya çalışmaktadır. Bu sebepten ötürü de  %100 doğal ya da %100 bitkisel olarak adlandırılamamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ