Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

ERSAĞ – ERSAĞ ÜYELİK – ERSAĞ ÜYE OL

Ersağ Kazandırmaya Devam Ediyor

Ersağ Kazandırmaya Devam Ediyor
Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

ERSAĞ KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYOR

Temizlik ürünleri, kişisel bakım ve cilt bakımı ürünleri ile kısa zamanda adını en çok satanlar listesine yazdıran ve gün geçtikçe üye sayısını hızlı bir şekilde artıran ersağ gelecek nesiller adına daha sağlıklı bir toplum oluşmasını ve çocuklara daha sağlıklı ve temiz bir çevre bırakmayı hedefleyerek ürünlerini bu yönde üretime geçirmiştir. Ersağ firması 2006 yılında Denizli’de kurulmuş ve Denizli Ticaret Odası’na bağlanarak ülkemiz üzerinde faaliyetlerini sürdürmeye devam etmiştir. 10 yıl içerisinde piyasada satışa sunmuş olduğu ürünler üyelerine sağlamış olduğu iş imkânları ile oldukça güvenilir ve kaliteli bir firma olduğunu kanıtlayan Ersağ günümüzde yaklaşık 550.000 üyeye ulaşmıştır.

Tamamen Türk markası olan ve ürünlerini kendi fabrikalarında üreten firma, üretimini kendi gerçekleştirdiği gibi dağıtımını da kendi gerçekleştirmektedir. Firma ekonomik kazançtan çok insan ve çevre sağlığını ele aldığı için tüm ürünlerinde fosfatsız hammadde kullanmaya çalışarak üretim açısından yüksek maliyetler ödese de tüketiciye ürünlerini en uygun fiyatlarda satışa sunmaktadır.

Ersağ firması temizlik ve kozmetik alanında üretmiş olduğu ürünlerini Network Marketing Sistemi kullanarak tüketiciye doğrudan satış imkanı sunmaktadır. Ürünlerini her mağazada, temizlik ve kozmetik ürünü satılan alanlarda bulmanız imkansızdır. Çünkü ürünler uygulamalı olarak satışa sunulduğu için firma temsilcileri ve ersağ üyelik oluşturan kişiler tarafından satışı yapılmaktadır.

ersağ

ersağ

Ersağ ürünleri nelerdir?

Ersağ firmasının üretip satışa sunmuş olduğu tüm ürünler firmanın resmi web sitesi üzerinde kategoriler oluşturularak satışa sunulmuştur. Bu yöntem sayesinde üye kişiler ve alışveriş yapmak isteyen kişiler siteye girdiklerinde alışveriş yapmakta hiçbir şekilde zorlanmadan alışverişlerini gerçekleştirebileceklerdir. Ersağ ürünlerini genel olarak incelemek gerekirse: Temizlik ürünleri olarak hazırlanmış kategoride genel ev temizliği, çamaşır, mutfak gibi her alanda kullanılabilecek ürünler yer almaktadır. Kozmetik grubunda cilt bakımı, losyon çeşitleri, parfüm vb. tüm ürünler yerini almıştır.

Gıda bölümünde olabildiğince sağlıklı ve doğal ürünler yer edinmiştir. Ersağ üye olan kişiler firmanın sitesine giriş yaptıktan sonra ürünleri arasından hangi ürünü tercih ederlerse daha indirimli alma imkânı yakalamaktadırlar. Bunun yanı sıra üye kişiler ürünlerini satışa sunarak ekonomik açıdan kazanç elde edebilecekleri gibi çevrelerinde bulunan herkesin bilinçlenmesini sağlayarak bu ürünleri uygun fiyata alabileceklerdir.

Firmaya üye olmak, firmanın avantaj ve fırsatlarını değerlendirmek, ekonomik kazanç elde etmek için yapmanız gereken tek şey firmanın resmi web sayfası üzerinden ersağ üye ol kısmına girerek formda ki gerekli bilgileri doldurmanız dâhilinde yapacağınız ilk 100 tl alışveriş sonrası üyeliğinizin aktif edilmesidir. Bundan sonra ki süreçte istediğiniz kadar alışveriş gerçekleştirebilir, ürünleri uygun fiyata alabilir ve satış yapabilirsiniz.

 

 

 

Etiketler : Ersağ , Erğsağ Üye , Ersağ üye ol , ersağ üyelik başvurusu , ersağ üyeol

Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
WhatsApp Üyelik ve Ürün> Açık