Kemal Bostancı - Ersağ resmi web sitesi değildir.

Ersağ Kazakistan – Üyelik – Üye İşlemleri

  • 19 Mart 2018
  • 351 kez görüntülendi.
Ersağ Kazakistan – Üyelik – Üye İşlemleri

Ersağ ürünleri olarak dünya geneline açılma planları içerisinde yer alan şirket ersağ avrupa üyelik den sonra, şimdiler de ise kafkaslara açılmayı planlamaktadır. Kafkaslardaki Türkü Cumhuriyetlere açılma planları adım adım ilerlemektedir. Bunlardan ilkini Kırgızistan da gerçekleştirdi ancak sadece bir büro ile kalınacak gibi görünmüyor. Daha ileriye, daha iyisi, daha fazla hizmet için açılımlar ve büroların devam edeceği görülmektedir.

Sizler eğer ürünlere sahip olmak istiyorsanız ersağ kazakistan üye üyelik yaparak bunu gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bulunduğumuz Mart 2018 de şuan için bir büro açılışı yoktur. İlerleyen günlerde planlamalar içerisinde bunun olması beklenmektedir.

ersağ kazakistan üyelik üye

ersağ kazakistan üyelik üye

Peki ürünleri direk satıcıdan üye olmadan almak istiyor olabilir ve bunu gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bunun için iki durumu sizlere açıklayalım. Birincisi neden daha fazla ücret ödeyesiniz ki? Yüzde 25 net indirim kazanmak istemez misiniz? İlk nedeniniz bu. Peki gelelim ikinci ve bizi cezbeden nedenlerden bir tanesine. Türkiye şartlarında 150 TL ürün aldığınızda şirketin belirlemiş olduğu 5 hediye üründen sizler 3 tanesini ücretsiz hediye olarak alabileceksiniz. Bunu bir üyeden alırken tabii ki de bu hediyeleri alamazsınız. Çünkü sizlerde gelen bu hediyeleri nakide çevirebilecek ve para kazanmaya başlayacaksınız. Yukarıdaki linke tıklayarak üye olabilirsiniz.

Çıkardı 25 e yakın gıda takviyesi ile de ön plana çıkan şirket bunların bir çoğuna da helal sertifikası almıştır. Kaliteden ödün vermeden yoluna devam etmektedir, ersağ üyelik ile bu yap bozun bir parçası olun güzel ürünler kullanmaya başlayın. Fosfat içermeyen ürünleri de unutmamak gerek. Soru ve önerilerinizi bizlere yorum veya iletişim kanallarını kullanarak ulaştırabilirsiniz. Haydi kararınızı verin ve başlayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
WhatsApp chat Üyelik veya Sipariş > Açık (Tıkla ve Yaz)