Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

ERSAĞ – ERSAĞ ÜYELİK – ERSAĞ ÜYE OL

Ersağ İnternetten Üyelik Sistemi

Ersağ İnternetten Üyelik Sistemi
Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

İnternet kullanımı gün geçtikçe artış göstermektedir. Bu kullanım 7 den 77 ye kadar yaygınlaşmıştır. Haliyle site sahibi olan kişiler de üyelik sistemleri geliştirerek kullanıcı sayısını arttırmayı ve sitelerinden daha çok gelir elde etmeyi arzularlar, ersağ ile sizde başarabilirsiniz. Normal bir bilgi sitesinden e-ticaret sitesine kadar pek çok sitede üyelik sistemi karşımıza çıkar. Peki, bu sistemler ne için yapılır ve nasıl kullanılır açıklayalım;

ersag

Normal sitelerin üyelik sistemleri

Örneğin bir bilgi sitesine ya da yemek arifi sitesine üye oldunuz diyelim. Eğer gelişmiş bir site ise size kendi içerikleri ile ilgili bilgi gönderecek ve çeşitli ayrıcalıklar sunacaktır. Yemek tarifi sitesini ele alalım. Bu siteye üye olduğunuzda yorum yapabilir, kendi yemek tariflerinizi oluşturabilir ve beğendiğiniz tarifleri listenize ekleyebilirsiniz. Ayrıca yemeklerin videolarını izleyebilir ve yeni eklenen tarifler ve videoları hakkında mailden düzenli olarak bilgi alabilirsiniz. Bunların benzer işlemleri pek çok bilgi sitesi için geçerlidir, ersağ üyelik ile başarabilirsiniz.

E-ticaret sitelerinin üyelik sistemleri

E-ticaret siteleri, alışveriş yapılan sitelerdir. Bu sitelerden 24 saat ve dünyanın her yerinde alışveriş yapmanız mümkündür. Bu sitelere üye olduğunuzda kendi alışveriş sepetinizi oluşturabilir, çeşitli indirim kuponlarına sahip olabilir, ersağ üye ol un, bir ürünü takip edip fiyatı düştüğünde haberdar olabilir ve tüm bilgilerinizi kayıt altına alarak kolayca alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Forum sitelerinin üyelik sistemleri

Forum siteleri bilgi alışverişlerinin yapıldığı sitelerdir. Bu siteler üzerinden üyelik açtığınızda pek çok yararlı bilgiye ulaşabilir, kendi konunuzu açabilir ve açılan konular hakkında yorumlar yapabilirsiniz.

Anket siteleri ve tıkla kazan sitelerinin üyelik sistemleri

Bu tür siteler, kişisel bilgileriniz ışığında sizlere para kazandırmayı amaçlayan sitelerdir. Bu tür sitelere ücretsiz olarak üye olabilir ve anket başına ya da tıkladığınız reklam başına para kazanabilirsiniz. Ayrıca içerik oluşturarak para kazanmak için de bazı sitelere üye olabilir ve buralardan gelir elde edebilirsiniz, ersağ üye ile gelin üye olun.

Üyelik sistemlerinin ortak özellikleri nelerdir

Üyelik sistemleri genellikle kişisel bilgilerinizi istemektedir. Bunun nedeni sizlere saha iyi hizmet verebilmek ve kişisel özelliklerinize göre hizmet sunmaktır.

Tüm üyelik sistemlerinde adınız, soyadınız, doğum tarihiniz ve adresiniz eksiksiz olarak istenir.

Üyelik sistemlerinde mail adresleriniz kullanılır ve bilgilendirmeleriniz genellikle mail adresleriniz üzerinden yapılır. İsteğinize bağlı olarak bu bilgilendirmeler cep telefonunuza da gelebilir.

Tüm üyelik sistemlerinde size özel bir kullanıcı adı ve şifre oluşturulur.

Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
WhatsApp Üyelik ve Ürün> Açık