Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

ERSAĞ – ERSAĞ ÜYELİK – ERSAĞ ÜYE OL

Ersağ İnternetten Para Nasıl Kazanılır – 4

Ersağ İnternetten Para Nasıl Kazanılır – 4
Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

Son zamanların en popüler araştırma konularından biri de internetten nasıl para kazanılacağıdır. Doğru adres ersağ dır. Çünkü insanların gelirleri her gün artan enflasyon ve ağırlaşan hayat şartları için yetersiz kalmaktadır. Artan işsizlik sayısı da iş arayanların artmasına neden olmaktadır. Bütün bu nedenler insanların gelir kapısı araması sonucunu doğurur. Avrupa başta olmak üzere ülkemizde de hızla, internet üzerinden çalışma seçenekleri çoğalmaktadır. Bu seçenekler hakkında detaylı bilgi verelim;

İçerik yazarak para kazanma;

Eğer güzel bir şekilde makale yazabiliyorsanız, kaleminize güveniyorsanız, anlatım gününüz kuvvetliyse internet üzerinden para kazanmanız mümkün. Bunun için üye olabileceğiniz çeşitli forumlar var. Ancak ben bunu yapamam diyorsanız ersağ üyelik yaparak kazanın. Buralardan makale siparişi alabilir, herhangi bir site için içerik yazabilir ve yazdığınız içerikleri yükleyerek editörlük yapabilirsiniz. Her gün düzenli olarak makale yazarsanız, aylık kazancınız 500 ile 1000 tl arasında değişecektir.

ersağ internetten para kazan

ersağ internetten para kazan

Web tasarımı yapmak;

Eğer site tasarımlarından anlıyorsanız, yine bu alanda açılmış olan bir kaç foruma üye olabilir ve buradan siparişler alarak site kurabilirsiniz. Bu şekilde aylık kazancınız 1000 ile 3000 tl arasında değişecektir. Ancak burada önemli olan bu konuda ne kadar profesyonel olduğunuzdur. Bunun için güçlü bir bilgiye sahip olmanız gerek. Ancak ersağ üye olarak ürün alır satarım derseniz bu iş tam size göre.

Anket siteleri;

Son zamanların en popüler mesleklerinden biri de anket doldurmaktır. Bunun için açılmış olan çok sayıda site bulunur. Yurt dışı kökenli olan bu sitelerin hepsine üye olmanız ve bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurmanız gerekir. Günlük düzenli olarak maillerinizi takip edebilir ve gelen anketleri doldurarak para kazanabilirsiniz. Bu iş için düzenli olarak günde 1 ya da 2 saatinizi ayırmanız yeterli olacaktır. Anket gelirlerine bağlı olarak aylık ortalama kazancınız 250 ile 500 tl arasında değişecektir.

Satış ortağı olun;

Network marketing sistemleri, satış ortağı olduğunuz ve başkalarının ürünlerini satarak kazanç elde edebileceğiniz sistemlerdir. Yapmış olduğunuz alışverişlerinizden kazanç sağlayabileceğiniz gibi sattığınız ürünlerden de gelir elde edebilirsiniz. Bununla birlikte bu sistemlerde kendi ekibinizi oluşturabilir ve onların da hem ekip gelirleri hem de satış gelirlerinden komisyon alabilirsiniz. Siz ersağ üye ol un ve gerisi için çabalayın. Bu şekilde büyüyen bir ekip ile kariyer yapabilir ve gelirinizi düzenli hale getirebilirsiniz.

Online mağazanızı açın;

Elinizde niş ürünleriniz varsa ve bunları satarak para kazanmak istiyorsanız gitti gidiyor, letgo, ebay, n11 gibi siteler üzerinden ücretsiz olarak sanal mağazanızı açabilir ve ürünlerinizi satabilirsiniz. Bunun dışında kendi ürünlerinizi kendi internet siteniz üzerinden de satabilirsiniz. Ancak internetle uğraşmayı sevmiyorsanız ve buna zaman ayıramıyorsanız, e-ticaret siteleri üzerinden sanal mağazanızı oluşturmanızı tavsiye ederiz.

Gizli müşteri olabilirsiniz;

Gizli müşteri, belirli bir firma için çalışan ve gittiği yeri çaktırmadan denetleyen ve rapor eden kişiye verilen isimdir. Gizli müşteri olmak için bunun eğitimini almış olmanız gerekir. Ayrıca seyahat engeliniz bulunmamalıdır. Gizli müşteriler herhangi bir müşteri deneyimini yaşamış oldukları ve ölçümledikleri ile birlikte rapor eder. Bu rapor kesinlikle tarafsız olmalıdır. Gerçek hayatta var olan gizli müşterilerin online ortamlarda da sayısı gün geçtikçe artmaktadır.

Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
WhatsApp Üyelik ve Ürün> Açık