Kemal Bostancı - Ersağ resmi web sitesi değildir.

Ersağ ın Gelecek Hedefleri

  • 14 Nisan 2017
  • 973 kez görüntülendi.
Ersağ ın Gelecek Hedefleri

Ersağ ın Hedefleri

Ersağ çağın kozmetik ve temizlik ürünleri firmaları arasında yer alan bir markadır. Oldukça geniş bir kitleyle iletişim halinde olmakla birlikte çok fazla kullanıcıya sahiptir. Bu kadar tercih ediliyor olmasının sonucunda gelecek yıllar hakkında da kendince oluşturduğu planlara sahiptir. Gelecek yıllarda bulunmak istediği bir hedefi bulunmaktadır. Bu markanın hedeflerinden biraz bahsedecek olursak karşımıza çıkacak bazı hususlar bulunmaktadır. Karatekin Üniversitesi ile yapmış olduğu anlaşma sonucu kendi bitkisel ekstralarını kendileri üretecektir. 2006 yılında üretmiş oldukları fosfatsız çamaşır tozunu, ileriki yıllarda biyosidal ruhsatı ile anti bakteriyel bir şekilde üretmeyi hedeflemektedir. Marka tekstil alanında da çalışmalar başlatmış olup gelecek sezonlarda bireyler için deniz kıyafetleri üretimini de gerçekleştirecektir. Kozmetik alanında da birçok hedefe sahiptir.

ersağ üyelik

Ersağ üyelik

Gerçekleştirdikleri

Kısa bir süre içerisinde güzel yerlere gelmiş olan bu markanın imza attığı birçok iş bulunmaktadır. İlk başta temizlik ürünleriyle başlayan marka daha sonra gıda ve kozmetik ürünleriyle de birlikte yolunda ilerlemeye devam etmiştir. Üretmiş oldukları fosfatsız çamaşır tozlarını resmi belgelerle de kanıtlamışlardır. Entegre sistem kullanarak ürettikleri plastik şişe ve kâğıt ambalajlar da kendi fabrikalarından çıkan ürünlerden bazılarıdır. Son on yılda Ersağ üye sayısını 550.000 ‘e ulaştıran bu marka gün geçtikçe de büyümektedir. Arge çalışmalarında daha iyi olmak için bu bölüme özel olarak oluşturulan ekiple sürekli çalışmalarda bulunmaktadırlar. Ersağ üyelik olarak sağlamış olduğu istihdam oranıyla yükseliş sağlamaktadır. Bu marka zaman içinde birbirinden ayrı olan sekiz şirketi bir araya getirerek Ersağ Şirketler Grubunu meydana getirmiştir.

Ersağ Markasına Ulaşım

Ersağ markası on yıllık bir zaman diliminde büyümeyi başarabilmiş ve oldukça fazla tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Bu yerlere gelmek çok kolay olmasa da sunmuş olduğu hizmet ve üretmiş olduğu ürünlerle başarılı sonuçlara imza atmıştır. Şirketin ürettiği ürünler kaliteli ve ekonomiktir. Sizlerde bu ürünlere sahip olmayı istiyorsanız ersağ üye ol formunu doldurmak için burada yer alan  www.ersag.info.tr  adresine tıklayarak üyeliğinizi gerçekleştirebilir ve bu ailenin bir parçası olabilirsiniz. Kullanacağınız ürünün kaliteli olması içinizin rahat olması demektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ