Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

ERSAĞ – ERSAĞ ÜYELİK – ERSAĞ ÜYE OL

Ersağ İle Sizde Fırsatları Yakalayın

Ersağ İle Sizde Fırsatları Yakalayın
Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

Gün geçtikçe kendini modern teknoloji ile geliştiren ve büyüten ersağ uzun zamandır Türkiye’de ve son zamanlarda Avrupa ve Kıbrıs’ta da göstermiş olduğu faaliyetler ile kendini kısa süre içinde tanıtmıştır. Gündelik hayatımızda temizlik yaparken ürün içeriklerine ne kadar dikkat ediyoruz? Acaba çevre ve insan sağlığını tehdit eden malzemeler içerir mi? Her alanda temizlik yaparken kendimizi mi zehirliyoruz? Bu soruları hiç kendinize sordunuz mu? Bazı ürünler içerisinde gereğinden fazla oranda var olan kimyasalların zararları saymakla bitmez. Bu kimyasallar yaklaşık 26 saniye içerisinde insan vücuduna geçerek organların olumsuz bir şekilde etkilenmesine neden olmaktadır. Bunun yanı sıra çevreye ciddi şekilde zararlar vererek bulundukları ortamlarda ki oksijeni tüketmektedir. Bu gibi durumlara duyarlı kalmak ve sağlıklı bir çevrede sağlıklı bir yaşam sürdürmek için bunlara dikkat etmek gerekir. Ersağ fosfatsız ürünler üretmektedir.

ersağ

Ersağ üye ol

Şirketin ürünleri yüksek derece de temizleme özelliğine sahip aynı zamanda konsantre etkisiyle oldukça fazla kullanım sağlamaktadır. Bir miktar suya bir kaç damla kullanarak bile temizlik yapabildiniz ürünleri mevcuttur. Ersağ firması kullanıcılarına birçok avantaj ve fırsat sunmaktadır. Bunlardan biri ve en önemlisi de ek iş fırsatıdır. Bu da ersağ üye ile mümkündür. Ek iş fırsatını açıklamak gerekirse; firmaya üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra yapacağınız alışverişleriniz çevrenizde bulunan insanlara satabilir ve aynı zamanda çevrenizde ki insanların da bilinçlenmesini sağlayabilirsiniz. Üretimini kendilerinin gerçekleştirdiği firma ürünleri kullanıcılarına temsilcileri tarafından dağıtılmaktadır. Böylelikle alışveriş esnasında ve sonrasında herhangi bir sorun, tedirginlik yaşadığınızda size ürünü satan arkadaşınıza yada kişiye daha detaylı danışabilir ve yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Şirkete üye olmak için yapmanız gereken tek şey firmanın web sitesine giriş yaparak site üzerinde yer alan ersağ üye ol kısmına tıklamanız olacaktır. Buraya tıkladıktan sonra üyeliğe dair karşınıza bazı bilgiler çıkacaktır. Bu bilgiler ödeme yapma ve ürün alışverişi sırasında teslimat açısından sorun yaşanmaması için alınmaktadır. Ersağ üye ol  formunun üzerinde adres bilgileri, iletişim bilgileri, ad, soyad ve T.C. kimlik bilgileri yer almaktadır. Bu bilgileri doldurduktan sonra formunuzu gönderebilirsiniz.

Form işlemini tamamladıktan sonra yapacak olduğunuz 100 TL lik alışveriş sonrasında ersağ üyelik işleminiz ömür boyu kalıcı hale getirilmektedir. Artık sizde bu durumda kullanıcılarının değerli müşterileri arasında yerinizi alarak istediğiniz her türlü ürünü sepete ekleyip alışverişlerinizi gerçekleştirilebilir aynı zamanda çevrenizdekiler içinde şirketin ürünlerinden alarak satış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İlk alışverişten sonra diğer alışverişinizi isterseniz 4 yıl sonra 15 TL yapabilirsiniz. Kargonun ücretsiz olabilmesi için ise en az 100 TL lik bir siparişinizin olması gerekmektedir. 100 TL altındaki siparişlerde kargo ücreti müşteriye aittir. Eğer alışveriş tutarınız en az 150 TL olursa karşınızdaki 5 hediye üründen 3 tanesini alabileceksiniz. Sizlerde bu aileye katılın. Değerli bir üye olarak bu avantajlar dünyasından yararlanın. Alın, kullanın, satın ve para kazanın.

 

 

 

 

Etiketler : Ersağ , Erğsağ Üye , Ersağ üye ol , ersağ üyelik başvurusu , ersağ üyeol

Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
WhatsApp Üyelik ve Ürün> Açık