Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

ERSAĞ – ERSAĞ ÜYELİK – ERSAĞ ÜYE OL

Ersağ İle Kazanmak İster Misiniz?

Ersağ İle Kazanmak İster Misiniz?
Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

İki bin altı yılında ülkemiz bünyesinde Denizli’de kurulmuş ve bu alan üzerinden ülkemizde faaliyetlerini gösteren ersağ yapmış olduğu çalışmalar, geleceğe dair projeler ve üretmiş olduğu ürünleri ile kısa sürede kendini tanıtmıştır. Yaklaşık 11 yıl içerisinde ülkemiz bünyesinde 570.000 üye ile çığ gibi büyümeye devam eden firma, kendini her alanda göstermeye devam ederek müşterilerine kaliteli bir hizmet sunma çabasındadır. Firmanın asıl amacı sağlıklı ve fosfatsız ürünler üreterek gelecek toplumların daha sağlıklı bir şekilde yaşaması ve onlara daha sağlıklı bir çevre bırakmaktır. Tamamen bir Türk markası olan firma kurulmuş olduğu günden bu yana Avrupa üzerinde faaliyetlerini göstermiş ve son 11 yıldır da bitkisel ve sağlıklı ürünlerini ülkemizde üretmeye ve pazarlamaya devam etmektedir. Firma kendi ürünlerini fabrikalarında kendisi üreterek tüketicilerine de satışını kendi yapmaktadır. Firma şimdi ki süreçte temizlik, kozmetik, gıda ve envai çeşit ürünler üreterek pazarlamaktadır. Gelecek dönemler içerisinde de tekstil vb. alanlarda projeleri olduğunu belirtmiştir.

ersağ

ersağ

Ersağ üyelik firması üretmiş olduğu tüm temizlik ve kozmetik ürünlerinde insanları düşünerek hareket etmiş ve buna yönelik de fosfatsız ürün üretimi gerçekleştirmiştir. Piyasada satışa sunulmuş farklı marka ürünlerin içeriğinde çok fazla kimyasal ve fosfat bulunmaktadır. Firma üretmiş olduğu fosfatsız ürünlerini belgeler ile kanıtlamış ve resmi web sayfası üzerinde belgelerini yayınlamıştır.

Ersağ üye olan herkes ve üyelik yaptırmak isteyen herkes bu belgeler doğrultusunda firmasının bir ferdi olabilir. Firma ürünlerinin üretimini gerçekleştirirken daima gelişen ve değişen teknolojiyi takip ederek modern teknolojinin avantajlarını kullanmayı ve müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Gelişen ve değişen teknoloji ile birlikte kendi fabrikalarında plastik şişe, kağıt gibi ürünlerin üretimini gerçekleştirmiştir. Üretmiş olduğu kaliteli ve bitkisel içerikli ürünleri ile ülkemizde de kısa sürede adını duyuran firma yurt dışında ki hizmetlerine de devam etmektedir. Firmanın müşterilerine sunmuş olduğu uygun fiyat avantajı, kaliteli ve güvenilir ürün garantisi ile hem yurt içi hem de yurt dışında çok sayıda müşteri kitlesi edinmeyi başarmıştır.

Firma diğer markalara nazaran kendi bünyesinde geliştirmiş olduğu üyelik sistemi ile 11 yıl gibi bir sürede 570.000 gibi bir rakama doğru ilerlemektedir. Firma bünyesinde çalışan personel alanında uzman ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Deneyimli kadrosu ile bitkisel ürün üretimi gerçekleştiren firma aynı zamanda kullanıcılarına ekonomik kazanç sağlamaktadır. Firmaya üye olmanız dahilinde ürünlerini çevrenizde bulunan herkese satabilir aynı zamanda çevrenizde ki kişilerin de bilinçlenmesini sağlayabilirsiniz. Ürün satışını gerçekleştirebilmeniz için firmanın resmi web sayfası üzerinde yer alan ersağ üye ol kısmına tıklayıp karşınıza gelen formu eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir. Formu tamamladıktan sonra üyeliğinizin kalıcı hale getirilmesi için 100 tl bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Etiketler : Ersağ , Erğsağ Üye , Ersağ üye ol , ersağ üyelik başvurusu , ersağ üyeol

Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
WhatsApp Üyelik ve Ürün> Açık