Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

Canli Destek

7/24 Canlı Destek Hattı > 05435445151

| Üye Girişi | Üye Ol |

ERSAĞ – ERSAĞ ÜYELİK – ERSAĞ ÜYE OL

Ersağ Üye Ol

Aşağıdaki form ile üyelik açabilirsiniz.
Bilgiler MESAJ OLARAK gelecektir.
Avrupa ve Kıbrıs üyeliği için tıklayınız.
ERSAĞ ÜCRETSİZ ÜYELİK FORMU

TC Kimlik No * (Fatura için gereklidir.)

İsim *

Soyisim *

Doğum Tam Tarihi * (15.08.1987)

Cep Telefonu * (5351234567)

Kampanya SMS leri Gelsin Mi? * (Ücretsiz)

Kargo Gelecek Adres Şehir *

Kargo Gelecek Adres İlçe *

Kargo Gelecek Adres

* zorunlu alanlardır.

Gönder Tuşuna Basıp 3 saniye BEKLEYİNİZ …

NOT: Form gönderildikten sonra üyeliğiniz açılacak ve giriş bilgileriniz tarafınıza MESAJ OLARAK (SMS ile) gönderilecektir. Sistemden sponsor, adres, şifre, prim, sipariş, ürün fiyatları gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Sponsorunuz Kemal Bostancı ekibi olacaktır.

 

Ersağ Üye Ol

Ersağ üye ol ve avantajlardan yararlan.

Ersağ üye ol ve büyük avantajlarından yararlan. Böylece sen de karlı alışveriş imkanlarını değerlendir. Artık ersağ üye ol işlemleri çok kolay. Tek yapmanız gereken yukarıdaki formu doldurarak bize göndermek olacaktır. Biz sizin için gerekli olan ersağ üye ol işlemlerinin hepsini tamamlayarak sizlere üyelik bilgilerinizi ulaştıracağız.

Ersağ sizlerinde bildiği gibi günden güne büyüyen yerli bir firmadır. Bu firmanın sunmuş olduğu fırsatlar ise hiç bitmiyor. Sizler de üye olarak bu avantajlardan yararlanabileceksiniz. Ersağ kampanyaları ile çok avantajlı biçimde alışveriş yapmak; hem kendi yaptığınız alışverişlerden hemde ürünleri tavsiye ettiğiniz yakınlarınızın yapmış olduğu alışverişlerinden prim kazanabileceksiniz. Zaman içinde üyelik kariyerinizin yükselmesi ile birlikte prim oranlarınız artacak ve kazançlarınızda katlanarak artacaktır. Ersağ üye ol işlemleri tamamlandıktan sonra, tarafınıza verilecek olan üyelik numaranız ile yani sizin sponsor numaranız ile sizler de kendi alt ekibinize üye ekleyebilecek ve bu üyelerin alışverişlerinden ek gelir elde edebileceksiniz.

Tüm bu ersağ üye ol avantajlarından yararlanmak için önce karar verin ve sonra ersağ üyelik formunu doldurunuz. Sonra bizim size giriş bilgilerini göndermemizi bekleyin. Üyeliğinizin en hızlı biçimde açılacak, gereken tüm işlemler tarafımızca yapılacaktır. Ersağ ailesine katıldığınız anda hayatınız değişmeye başlayacak ve ek iş imkanı ile kazanmaya başlayacaksınız. Sakın unutmayın ersağ ürünleri tavsiye edildiğinde insanların ihtiyacım yok diyeceği ürünler değildir. Bu ürünler herkesin evinde kullandığı günlük tüketim ürünleri olan temizlik ve kozmetik ürünlerinden oluşmaktadır.

 

WhatsApp Üyelik ve Ürün> Açık