Kemal Bostancı - Ersağ resmi web sitesi değildir.

Ersağ Ekim Ayı İlk Yarı Kampanyası Promosyonu ve Ersağ Avantaj Paketi (Ekim 2018)

  • 03 Ekim 2018
  • 95 kez görüntülendi.
Ersağ Ekim Ayı İlk Yarı Kampanyası Promosyonu ve Ersağ Avantaj Paketi (Ekim 2018)

Ersağ bizlere hizmete devam ediyor. Güzelim kampanyalarına devam ediyor ve ekonomimize destek veriyor. Yerli sermaye olarak destek olalım ve yerli bayrağını yukarılara çıkaralım. Ay başı itibari ile sizlere detayları verelim. Kaçırmayın, ersağ ekim ayı ilk yarı kampanyası promosyonu ve ersağ avantaj paketi ekim 2018 dedikten sonra paylaşımımız devam ediyor.

Ersağ üyelik yaparak sizler de alabilirsiniz. Bu aileye katılın indirimli ve hediyeli ürünleri sakın kaçırmayın. Çok güzel ürünler ve hediyeler, avantaj paketleri sizleri beklemektedir. Bu ürünler ile ülke ekonomisine destek olabilir, en önemlisi kendi ekonominize ve sağlığınıza destek olmuş olursunuz.

Sizler ersağ üye olarak bu promosyonlara ulaşabilirsiniz ve güzel hediyeleri kazanabilirsiniz. 200 liralık alışveriş yaparsanız sistem önünüze ilk önce 10 ürünlü avantaj paketi getirecektik bu grup ürünler yüzde 40-50 indirim oranına sahiptir ve bu paketten almak zorunda değilsiniz. Alırsanız da maksimum 2 ürün alabilirsiniz. Bu ekranı geçtiğiniz de ise 5 hediye ürün karşınıza çıkacaktır ve o ekrandan sizler 3 adedini ücretsiz olarak hediye alabileceksiniz. Bu ürünleri isterseniz satabilir hediye edebilirsiniz, ersağ avrupa üyelik. Süre:15/10/2018 saat 18:00 a kadar geçerlidir, sonrasında grup hediyeleri değişecektir.

DAMLA KONSANTRE 1000 ML 60,00 TL

BAHAR KOKULU BANYO WC TEMİZLEYİCİ 1000 ML 32,00 TL

GENEL TEMİZLİK 1000 ML 29,00 TL

HİJYENİK PED NORMAL 23,00 TL

EL LOSYONU 100 ML 23,00 TL

ersağ ekim

ersağ ekim

ersağ ekim avantaj

ersağ ekim avantaj

ersağ ekim promosyonlar

ersağ ekim promosyonlar

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
WhatsApp chat Üyelik veya Sipariş > Açık (Tıkla ve Yaz)