Kemal Bostancı - Ersağ resmi web sitesi değildir.

Ersağ da Kalite

  • 29 Mart 2017
  • 506 kez görüntülendi.
Ersağ da Kalite

Ersağ da Kalite

Ülkemizde ekonomik ürün satışının doğrudan pazarlama yöntemi ile yapıldığı ender firmalardan olan ersağ temiz bir çevre için kurulmuş bir şirkettir. Maliyeti yüksek olmasına rağmen fosfatsız çamaşır tozları üreterek doğal kaynaklarımızı korumaya çalışan firmada gelişen modern teknolojisi ile şimdi anti bakteriyel mamül üretimi yapılması planlamaktadır. Yeni projelerinde mevcut ürünlere ek olarak kıyafetten, mutfak gereçlerine kadar sağlıklı hammaddelerden üretilecek ürünler ile günlük hayatta kullanım alanının genişletilmesi planlanmaktadır. Arge çalışmaları ile birlikte 10 yıllık gelecek projesi çalışmalarının da tamamlaması ile de daha yaygın hizmet ağının kurulması yönünde faaliyetler tamamlanmış olacaktır.

ersağ üye ol

ersağ üye ol

Ersağ Ürün Çeşitleri

Sisteme kayıt olmak için www.ersag.info.tr adresinden ersağ üye ol butonuna basarak kazançlı bir alışveriş sistemine kendi kaydınızı yapabilirsiniz. Üyelik işlemlerinin ardından size hitap edecek mutlaka bir ürün bulacaksınızdır. Genel temizlik ürünleri kategorisinde konsantre ürün olan damla, araç temizleyici, halı şampuanı, halı matik, mobilya temizleyici, mikrofiber temizlik bez ürünleri mevcuttur. Ayrıca oda spreyi çeşitleri ile birlikte kişisel temizlik grubunda duş jelleri çeşitleri, şampuan ve saç kremlerinde zengin çeşitlere sahip olabilirsiniz. Bir kaç farklı alanda ürün çıkartan ersağ üyelik ile sahip olacağınız ürün açısından temizlik, kozmetik, gıda takviyeleri, basılı malzemelerde çok çeşitliliğe sahip. Kaliteyi bozmadan ilk günkü titizliği ile istikrarlı bir yükseliş sağlayan şirket her gün ürünlerine bir yenisini daha ekliyor.

Ersağ Üyelik Sistemi

Herkes tarafından rahatlıkla yapılabilecek olan ersağ üye işlemleri elektronik ortamda istenilen bilgileri girerek birkaç dakika içerisinde tamamlanmaktadır. Üyelik sistemine kalıcı kayıt için gerekli olan 100 TL lik alışverişin ardından artık indirimli ürün alımı hakkı elde etmiş olmaktasınız. Başvuru yapan kişinin 18 yaşından büyük olması zorunludur. Modern teknoloji ile üretilen bu ürünleri düşük miktarlarda kullanarak etkin temizlik sağlanmaktadır. Ersağ ürünleri ülkemizde TSE belgesini almış kuruluşlardandır. Firma birçok kez bağımsız kuruluşlar tarafından da denetlenerek olumsuz durumla karşılaşılmamıştır. Sizler hala bekleyerek vakit kaybetmeyin. Bir an önce üye olarak kazanç sağlayabilir, fosfatsız ürünler ile tanışın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
WhatsApp chat WhatsApp > Açık (Tıkla ve Yaz)